Philip BRADBOURN : Ósma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-07-2014 / 20-12-2014 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek

Partie krajowe 

  • 01-07-2014 / 20-12-2014 : Conservative Party (Wielka Brytania)

Deputowani 

  • 01-07-2014 / 13-07-2014 : Komisja Budżetowa
  • 01-07-2014 / 13-07-2014 : Komisja Kontroli Budżetowej
  • 14-07-2014 / 20-12-2014 : Delegacja do komisji współpracy parlamentarnej UE-Rosja

Zastępstwo 

  • 01-07-2014 / 20-12-2014 : Komisja Transportu i Turystyki
  • 14-07-2014 / 20-12-2014 : Komisja Kontroli Budżetowej
  • 14-07-2014 / 20-12-2014 : Delegacja do spraw stosunków z Kanadą
  • 02-10-2014 / 20-12-2014 : Delegacja do spraw stosunków ze Szwajcarią i Norwegią, do wspólnej komisji parlamentarnej UE-Islandia oraz do wspólnej komisji parlamentarnej Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG)

Oświadczenia 

Oświadczenie majątkowe