Elspeth ATTWOOLL : Szósta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy - Członkini

Partie krajowe 

  • 20-07-2004 / 07-06-2005 : Liberal Democrat Party (Wielka Brytania)
  • 08-06-2005 / 13-07-2009 : Scottish Liberal Democrats (Wielka Brytania)

Wiceprzewodnicząca 

  • 23-07-2004 / 14-01-2007 : Komisja Rozwoju Regionalnego
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Rozwoju Regionalnego
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Komisja Rybołówstwa

Deputowani 

  • 21-07-2004 / 22-07-2004 : Komisja Rozwoju Regionalnego
  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Komisja Rybołówstwa
  • 15-09-2004 / 13-03-2007 : Delegacja do spraw stosunków z Kanadą
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Rybołówstwa
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Komisja Rozwoju Regionalnego
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : Delegacja do spraw stosunków z Kanadą

Zastępstwo 

  • 22-07-2004 / 14-01-2007 : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych

all-activities 

Sprawozdanie(-a) jako sprawozdawca 
Sprawozdawcę wyznacza właściwa komisja parlamentarna. Opracowuje on sprawozdanie na temat wniosków o charakterze ustawodawczym lub budżetowym bądź na inne tematy. Podczas prac nad sprawozdaniem sprawozdawca może zasięgać opinii ekspertów i zainteresowanych stron. Sprawozdawcy odpowiadają również za opracowywanie poprawek kompromisowych oraz za negocjacje z kontrsprawozdawcami. Sprawozdania przyjęte na szczeblu komisji są rozpatrywane i poddawane pod głosowanie podczas sesji plenarnej. Artykuł 52a

Opinia(-e) jako sprawozdawca 
Komisje mogą sporządzać opinie w sprawie sprawozdania komisji przedmiotowo właściwej, które dotyczą elementów wchodzących w zakres odpowiedzialności danej komisji. Sprawozdawcy sporządzający takie opinie odpowiadają również za opracowanie poprawek kompromisowych oraz za negocjacje z kontrsprawozdawcami. Artykuł 53 i 54, załącznik V

OPINIA w sprawie lepszego stanowienia prawa w Unii Europejskiej  
- REGI_AD(2007)388354 -  
-
REGI 
OPINIA na temat wniosku dotyczącego decyzji Rady w sprawie strategicznych wytycznych Wspólnoty dotyczących rozwoju obszarów wiejskich (okres programowania 2007-2013)  
- REGI_AD(2006)364667 -  
-
REGI 

Projekt(-y) rezolucji 
Posłowie mogą składać indywidualne projekty rezolucji w sprawach wchodzących w zakres działalności UE. Projekty takie przekazuje się właściwej komisji celem rozpatrzenia. Artykuł 133

Pytanie(-a) parlamentarne 
Pytanie wymagające odpowiedzi ustnej i debaty może złożyć komisja, grupa polityczna lub grupa posłów w liczbie co najmniej 5 % całkowitej liczby posłów do Parlamentu. Adresatami są inne instytucje UE. Konferencja Przewodniczących decyduje o tym, czy i w jakiej kolejności pytania zostaną ujęte w końcowym projekcie porządku dziennego posiedzenia plenarnego. (art. 128 Regulaminu)

Oświadczenia pisemne (do dnia 16 stycznia 2017 r.) 
**Od dnia 16 stycznia 2017 r. instrument ten nie istnieje.** Oświadczenie pisemne stanowiło inicjatywę w sprawie wchodzącej w zakres kompetencji UE. Inni posłowie mogli złożyć pod nim podpis w okresie trzech miesięcy.

Oświadczenie pisemne w sprawie wzajemnego uznawania cywilnych związków partnerskich  
- P6_DCL(2008)0076 - Wygasła  
Sharon BOWLES , Elspeth ATTWOOLL , Martine ROURE , Caroline LUCAS , Anders WIJKMAN  
Data otwarcia : 22-09-2008
Termin : 15-01-2009
Liczba sygnatariuszy : 160 - 16-01-2009
Oświadczenie pisemne w sprawie pławnic wykorzystywanych w rybołówstwie morskim do połowów łososia  
- P6_DCL(2005)0063 - Wygasła  
Terence WYNN , Catherine STIHLER , Neil PARISH , Paulo CASACA , Elspeth ATTWOOLL  
Data otwarcia : 24-10-2005
Termin : 24-01-2006
Liczba sygnatariuszy : 61 - 24-01-2006
Oświadczenie pisemne w sprawie praw zagranicznych lektorów („lettori”) na włoskich uniwersytetach  
- P6_DCL(2005)0046 - Wygasła  
Elspeth ATTWOOLL , Ian HUDGHTON , David MARTIN , Alyn SMITH , Struan STEVENSON  
Data otwarcia : 12-09-2005
Termin : 12-12-2005
Liczba sygnatariuszy : 26 - 12-12-2005

Lista obecności 
Niniejsza lista obecności jest fragmentem protokołów posiedzeń plenarnych szóstej kadencji parlamentarnej. Znajdujące się tam informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i obejmują okres sprawowania mandatu posła do Parlamentu Europejskiego. Są to dane surowe i nie obejmują korekt z tytułu uzasadnionej nieobecności spowodowanej chorobą, urlopem macierzyńskim/ojcowskim, autoryzowaną działalnością delegacji parlamentarnych itp.