Peter BOSSU : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 20-07-1999 / 31-12-1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 20-07-1999 / 31-12-1999 : Socialistische Partij (Belgia)

Deputowani 

  • 21-07-1999 / 31-12-1999 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji, Srodków Masowego Przekazu i Sportu
  • 06-10-1999 / 11-11-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Czechy
  • 11-11-1999 / 31-12-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Slowenia

Zastępstwo 

  • 22-07-1999 / 31-12-1999 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 16-12-1999 / 31-12-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Czechy