Jacques SANTKIN : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-02-2001 / 28-08-2001 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 01-02-2001 / 28-08-2001 : Parti socialiste (Belgia)

Deputowani 

  • 12-03-2001 / 28-08-2001 : Komisja ds. Zagranicznych, Praw Czlowieka, Wspólnego Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 17-05-2001 / 28-08-2001 : Delegacja ds. stosunków z Palestynska Rada Legislacyjna

Zastępstwo 

  • 06-03-2001 / 28-08-2001 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 06-03-2001 / 28-08-2001 : Tymczasowa Komisja ds. systemu nasłuchowego ECHELON

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu