Antoinette SPAAK : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członkini

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Parti réformateur libéral/Front démocratique des francophones (Belgia)

Deputowani 

  • 10-08-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu i Arabska Unia Maghrebu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Bulgaria

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Tymczasowa Komisja ds. Zatrudnienia
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Izraelem