Georges SARRE : Pierwsza kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 17-07-1979 / 16-09-1981 : Grupa Socjalistów - Członek

Partie krajowe 

  • 17-07-1979 / 16-09-1981 : Parti socialiste (Francja)

Deputowani 

  • 20-07-1979 / 16-09-1981 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 24-10-1979 / 16-09-1981 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej Stowarzyszenia EWG-Turcja