Mariano RUMOR : Pierwsza kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 17-07-1979 / 14-04-1980 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek
  • 15-04-1980 / 23-07-1984 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Democrazia cristiana (Włochy)

Przewodniczący 

  • 22-04-1980 / 23-07-1984 : Komisja ds. Kwestii Politycznych

Deputowani 

  • 20-07-1979 / 21-04-1980 : Komisja ds. Kwestii Politycznych