Christian PONCELET : Pierwsza kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 17-07-1979 / 30-09-1980 : Grupa Europejskich Postepowych Demokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 17-07-1979 / 30-09-1980 : Défence des intérêts de la France en Europe (Francja)

Deputowani 

  • 19-07-1979 / 30-09-1980 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 20-07-1979 / 30-09-1980 : Komisja ds. Energii i Badan Naukowych