Séamus PATTISON : Pierwsza kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 09-07-1981 / 10-04-1983 : Grupa Socjalistów - Członek
  • 11-04-1983 / 15-12-1983 : Grupa Socjalistów - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 09-07-1981 / 15-12-1983 : Labour Party (Irlandia)

Wiceprzewodniczący 

  • 11-04-1983 / 15-12-1983 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia

Deputowani 

  • 09-03-1982 / 15-12-1983 : Komisja ds. Energii i Badan Naukowych
  • 11-04-1983 / 15-12-1983 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Lacinskiej