Paul-Henry E.M.Gh. GENDEBIEN : Pierwsza kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 17-07-1979 / 14-12-1981 : Niezrzeszeni
  • 15-12-1981 / 23-07-1984 : Grupa Koordynacji Technicznej i Obrony Niezaleznych Grup i Deputowanych - Członek

Partie krajowe 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Front démocratique des francofones - Rassemblement wallon (Belgia)

Deputowani 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Komisja ds. Transportu
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Komisja ds. Polityki Regionalnej i Planowania Regionalnego
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Lacinskiej