Sile DE VALERA : Pierwsza kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Grupa Europejskich Postepowych Demokratów - Członkini

Partie krajowe 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Fianna Fáil Party (Irlandia)

Deputowani 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 14-10-1982 / 23-07-1984 : Komisja ds. dochodzenia w sprawie sytuacji kobiet w Europie
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi