Cornelis BERKHOUWER : Pierwsza kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Grupa Liberalna i Demokratyczna - Wiceprzewodniczący

Partie krajowe 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (Holandia)

Wiceprzewodniczący 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Lacinskiej

Deputowani 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 13-10-1980 / 09-03-1982 : Komisja ds. Regulaminu i Petycji
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów