Willem ALBERS : Pierwsza kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Grupa Socjalistów - Członek

Partie krajowe 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partij van de Arbeid (Holandia)

Deputowani 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Komisja ds. Transportu
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegacja ds. stosunków z Jugoslawia