Enrico BERLINGUER : Pierwsza kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 17-07-1979 / 11-06-1984 : Grupa Komunistów i Sojuszników - Członek

Partie krajowe 

  • 17-07-1979 / 11-06-1984 : Partito comunista italiano (Włochy)

Deputowani 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Komisja ds. Kwestii Politycznych