Vincent F.M. ANSQUER : Pierwsza kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Grupa Europejskich Postepowych Demokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Défence des intérêts de la France en Europe (Francja)

Przewodniczący 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Maghrebu

Deputowani 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Komisja Budzetowa