Luciana CASTELLINA : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 05-01-1995 : Konfederacja Zjednoczonej Lewicy Europejskiej - Członkini
  • 06-01-1995 / 19-07-1999 : Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica - Członkini

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 26-11-1996 : Rifondazione comunista (Włochy)
  • 27-11-1996 / 19-07-1999 : Comunisti unitari (Włochy)

Przewodnicząca 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków masowego przekazu
  • 16-01-1997 / 05-10-1998 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica

Deputowani 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków masowego przekazu
  • 05-10-1998 / 19-07-1999 : Komisja ds. Instytucjonalnych

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 19-01-1995 : Komisja ds. Badan naukowych, Rozwoju Technicznego i Energii
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Palestynska Rada Legislacyjna
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacja ds. stosunków z Kazachstanem, Kirgistanem, Uzbekistanem, Tadzykistanem, Turkmenistanem i Mongolia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków Masowego Przekazu
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Palestynska Rada Legislacyjna
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków z Kazachstanem, Kirgistanem, Uzbekistanem, Tadzykistanem, Turkmenistanem i Mongolia
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Palestynska Rada Legislacyjna
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacja ds. stosunków z Kazachstanem, Kirgistanem, Uzbekistanem, Tadzykistanem, Turkmenistanem i Mongolia