Maria Luisa CASSANMAGNAGO CERRETTI : 3 

Członkini prezydium 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członkini prezydium
  • 21-01-1992 / 11-02-1992 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członkini
  • 12-02-1992 / 18-07-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członkini prezydium

Członkini 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Włochy)

Przewodnicząca 

  • 18-02-1991 / 14-01-1992 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 17-02-1992 / 17-09-1992 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (AKP-EWG)
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (AKP-EWG)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (AKP-EWG)

Wiceprzewodnicząca 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z Kanada
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Zagranicznych i Bezpieczenstwa

Członkini 

  • 26-07-1989 / 18-02-1991 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 17-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 11-02-1992 / 17-02-1992 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (AKP-EWG)
  • 18-12-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z Japonia
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z Japonia

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 12-10-1990 : Komisja ds. Socjalnych, Zatrudnienia i Srodowiska Pracy
  • 26-07-1989 / 14-06-1991 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 11-06-1992 / 18-12-1992 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi