Nicolas ALFONSI : Pierwsza kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-09-1981 / 23-07-1984 : Grupa Socjalistów - Członek

Partie krajowe 

  • 01-09-1981 / 23-07-1984 : Mouvement des Radicaux de Gauche (Francja)

Deputowani 

  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Komisja ds. Kwestii Prawnych
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Europy Wschodniej