Pietro ADONNINO : Pierwsza kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Democrazia cristiana (Włochy)

Wiceprzewodniczący 

  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Komisja ds. Regulaminu i Petycji

Deputowani 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Komisja ds. Regulaminu i Petycji
  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Komisja Budzetowa
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegacja ds. stosunków z Japonia