Louis LAUGA : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 04-11-1989 / 18-07-1994 : Grupa Europejskiego Sojuszu Demokratycznego - Członek

Partie krajowe 

  • 15-11-1989 / 18-07-1994 : Rassemblement pour la République (Francja)

Deputowani 

  • 04-11-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z Polska
  • 24-11-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Mlodziezy, Kultury, Edukacji, Srodków Masowego Przekazu i Sportu
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z Polska
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji i Srodków Masowego Przekazu
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z Polska
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Polska