Pavel SVOBODA : Ósma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-07-2014 ... : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 01-07-2014 ... : Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (Czechy)

Przewodniczący 

  • 07-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Prawna
  • 24-01-2017 ... : Komisja Prawna

Deputowani 

  • 01-07-2014 / 06-07-2014 : Komisja Prawna
  • 07-07-2014 / 18-01-2017 : Konferencja Przewodniczących Komisji
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do Parlamentarnego Komitetu Stabilizacji i Stowarzyszenia UE-Czarnogóra
  • 19-01-2017 / 23-01-2017 : Komisja Prawna
  • 24-01-2017 ... : Konferencja Przewodniczących Komisji

Zastępstwo 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Transportu i Turystyki
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do Wspólnego Zgromadzenia Parlamentarnego AKP-UE
  • 19-01-2017 ... : Komisja Transportu i Turystyki

Kontakt