Lara COMI
  • Lara
    COMI
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Wiceprzewodnicząca
  • Włochy Forza Italia
  • Data urodzenia: 18 lutego 1983, Garbagnate Milanese

Grupy polityczne

  • 14.07.2009 / 30.06.2014 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) - Członkini
  • 01.07.2014 ... : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) - Wiceprzewodnicząca

Partie krajowe

  • 14.07.2009 / 26.01.2014 : Il Popolo della Libertà (Włochy)
  • 27.01.2014 / 30.06.2014 : Forza Italia (Włochy)
  • 01.07.2014 ... : Forza Italia (Włochy)

Wiceprzewodnicząca

  • 16.07.2009 / 18.01.2012 : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów

Członkini

  • 16.09.2009 / 04.07.2010 : Delegacja do spraw stosunków z Afganistanem
  • 05.07.2010 / 30.06.2014 : Delegacja do wspólnej komisji parlamentarnej UE-Meksyk
  • 05.07.2010 / 30.06.2014 : Delegacja do Euro-Latynoamerykańskiego Zgromadzenia Parlamentarnego
  • 19.01.2012 / 30.06.2014 : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów
  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów
  • 14.07.2014 ... : Delegacja do spraw stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 19.01.2017 ... : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów

Zastępstwo

  • 16.07.2009 / 18.01.2012 : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
  • 16.09.2009 / 07.04.2013 : Delegacja do komisji współpracy parlamentarnej UE-Rosja
  • 19.01.2012 / 30.06.2014 : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
  • 08.04.2013 / 30.06.2014 : Delegacja do spraw stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Komisja Gospodarcza i Monetarna
  • 21.01.2016 / 04.04.2017 : Komisja śledcza ds. pomiarów emisji w sektorze motoryzacyjnym
  • 19.01.2017 ... : Komisja Gospodarcza i Monetarna
  • 02.02.2017 ... : Delegacja do wspólnej komisji parlamentarnej UE-Chile
  • 02.02.2017 ... : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
  • 02.05.2017 ... : Delegacja do Euro-Latynoamerykańskiego Zgromadzenia Parlamentarnego

Działalność parlamentarna na posiedzeniach plenarnych – 7. kadencja parlamentarna

Wystąpienie(-a) na posiedzeniu plenarnym

907

69. sesja Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych (A7-0250/2014 - Alexander Graf Lambsdorff)

03-04-2014 P7_CRE-REV(2014)04-03(9.4)

Rola radiofonii i telewizji w przedstawianiu UE i jej wartości (A7-0248/2014 - Graham Watson)

03-04-2014 P7_CRE-REV(2014)04-03(9.5)

Poziom dźwięku pojazdów silnikowych (A7-0239/2014 - Miroslav Ouzký)

03-04-2014 P7_CRE-REV(2014)04-03(9.6)

Stosowanie i egzekwowanie zasad handlu międzynarodowego (A7-0308/2013 - Niccolò Rinaldi)

03-04-2014 P7_CRE-REV(2014)04-03(9.8)

Przywóz ryżu pochodzącego z Bangladeszu (A7-0304/2013 - Paul Murphy)

03-04-2014 P7_CRE-REV(2014)04-03(9.9)

Wyroby medyczne (A7-0324/2013 - Dagmar Roth-Behrendt)

03-04-2014 P7_CRE-REV(2014)04-03(9.10)

Sprawozdanie(-a) jako sprawozdawca

1

Sprawozdanie(-a) jako kontrsprawozdawca

3

Opinia(-e) jako sprawozdawca

3

OPINIA w sprawie wniosku dotyczącego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnym przepływem takich danych (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

IMCO
28-01-2013 IMCO_AD(2013)496497

OPINIA w sprawie zielonej księgi pt. „Jak zmienić wyzwania w możliwości: wspólne ramy strategiczne dla finansowania unijnego na rzecz badań naukowych i innowacji”

IMCO
14-07-2011 IMCO_AD(2011)467030

OPINIA dotyczący przeglądu dyrektywy w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów i nadzoru rynku

ITRE
09-12-2010 ITRE_AD(2010)450905

Opinia(-e) jako kontrsprawozdawca

5

OPINIA w sprawie reindustrializacji Europy z myślą o promowaniu konkurencyjności i trwałego rozwoju

IMCO
06-05-2013 IMCO_AD(2013)504038

OPINIA Europa – najpopularniejszy kierunek turystyczny na świecie – nowe ramy polityczne dla turystyki w Europie

IMCO
01-03-2011 IMCO_AD(2011)454711

OPINIA w sprawie Internetu przedmiotów

IMCO
28-04-2010 IMCO_AD(2010)439302

OPINIA w sprawie Unii dla Śródziemnomorza

ITRE
08-04-2010 ITRE_AD(2010)439273

OPINIA w sprawie sprawozdania dotyczącego polityki konkurencji za rok 2008

ITRE
04-02-2010 ITRE_AD(2010)430944

Projekt(-y) rezolucji

4

Oświadczenie(-a) pisemne

2

Oświadczenie pisemne w sprawie wolności dla ciemiężonych mniejszości i narodów

13-01-2014 P7_DCL(2014)0004 Wygasła

szczegóły

Roberta ANGELILLI , Edward MCMILLAN-SCOTT , Lara COMI , Niccolò RINALDI , Ramon TREMOSA i BALCELLS , Silvia COSTA , László SURJÁN , David CASA , Alfredo ANTONIOZZI , Marc TARABELLA , Carlo CASINI

Data otwarcia : 13-01-2014
Termin : 13-04-2014
Liczba sygnatariuszy : 38 - 14-04-2014

Oświadczenie pisemne w sprawie ustanowienia Europejskiego Dnia Dziecka

18-01-2010 P7_DCL(2010)0003 Wygasła

szczegóły

Lara COMI , Andreas SCHWAB , Jolanta Emilia HIBNER , Anna Maria CORAZZA BILDT , Christophe BÉCHU

Data otwarcia : 18-01-2010
Termin : 04-06-2010
Liczba sygnatariuszy : 338 - 04-06-2010

Pytanie(-a) parlamentarne

172

  Application of Directive 2011/24/EU

16-04-2014 E-004953/2014 Komisja

  European Health Insurance Card

16-04-2014 E-004952/2014 Komisja

VP/HR - Tatarzy krymscy

10-04-2014 E-004451/2014 Komisja

  Limiting the capacity of firearms

07-04-2014 E-004316/2014 Komisja

  Trade secrets

04-04-2014 E-004211/2014 Komisja

  9x19 (Parabellum) weapons calibre

18-03-2014 E-003187/2014 Komisja

  Authorisation of nutrition and health claims provided for by the EFSA: what cost to SMEs?

17-03-2014 E-003084/2014 Komisja

VP/HR - Prawa zatrzymywanych kobiet w Egipcie

07-03-2014 E-002713/2014 Komisja

Oświadczenia (Siódma kadencja Parlamentu)

Oświadczenie majątkowe

Lista kontaktów

Bruxelles

  • Parlement européen
    Bât. Altiero Spinelli
    10E101
    60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
    B-1047 Bruxelles/Brussel

Strasbourg

  • Parlement européen
    Bât. Louise Weiss
    T10091
    1, avenue du Président Robert Schuman
    CS 91024
    F-67070 Strasbourg Cedex

Adres pocztowy

  • European Parliament
    Rue Wiertz
    Altiero Spinelli 10E101
    1047 Brussels