Danuta JAZŁOWIECKA : Ósma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-07-2014 ... : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) - Członkini

Partie krajowe 

  • 01-07-2014 ... : Platforma Obywatelska (Polska)

Wiceprzewodnicząca 

  • 07-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych

Deputowani 

  • 01-07-2014 / 06-07-2014 : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do spraw stosunków z Chińską Republiką Ludową
  • 19-01-2017 ... : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych

Zastępstwo 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Gospodarcza i Monetarna
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do wspólnej komisji parlamentarnej UE-Meksyk
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do Europejsko-Latynoamerykańskiego Zgromadzenia Parlamentarnego
  • 12-02-2015 / 30-11-2015 : Komisja Specjalna ds. Interpretacji Prawa Podatkowego i Innych Środków o Podobnym Charakterze lub Skutkach
  • 02-12-2015 / 02-08-2016 : Komisja Specjalna ds. Interpretacji Prawa Podatkowego i Innych Środków o Podobnym Charakterze lub Skutkach (TAXE 2)
  • 19-01-2017 ... : Komisja Gospodarcza i Monetarna
  • 14-03-2018 ... : Komisja Specjalna ds. Przestępstw Finansowych, Uchylania się od Opodatkowania i Unikania Opodatkowania

Kontakt 

  • Bruxelles 

    Parlement européen
    Bât. Altiero Spinelli
    12E261
    60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
    B-1047 Bruxelles/Brussel
     
  • Strasbourg 

    Parlement européen
    Bât. Louise Weiss
    T11015
    1, avenue du Président Robert Schuman
    CS 91024
    F-67070 Strasbourg Cedex
     
  • Adres pocztowy 

    European Parliament
    Rue Wiertz
    Altiero Spinelli 12E261
    1047 Brussels
     
    Contact data: