Emilio COLOMBO : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 10-06-1992 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek
  • 11-06-1992 / 01-08-1992 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 01-08-1992 : Democrazia cristiana (Włochy)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 19-01-1990 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 19-01-1990 / 14-01-1992 : Komisja ds. Instytucjonalnych
  • 15-01-1992 / 01-08-1992 : Komisja ds. Instytucjonalnych

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 28-09-1989 : Komisja ds. Kwestii Politycznych