Judith SARGENTINI : Ósma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-07-2014 ... : Grupa Zielonych / Wolne Przymierze Europejskie - Członkini

Partie krajowe 

  • 01-07-2014 ... : GroenLinks (Holandia)

Wiceprzewodnicząca 

  • 14-09-2017 / 14-11-2018 : Komisja Specjalna ds. Terroryzmu
  • 27-09-2018 ... : Komisja Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych

Deputowani 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do spraw stosunków z Republiką Południowej Afryki
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do Wspólnego Zgromadzenia Parlamentarnego AKP-UE
  • 19-01-2017 / 26-09-2018 : Komisja Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych
  • 12-09-2017 / 13-09-2017 : Komisja Specjalna ds. Terroryzmu

Zastępstwo 

  • 01-07-2014 / 28-10-2015 : Komisja Rozwoju
  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Podkomisja Praw Człowieka
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do spraw stosunków z Parlamentem Panafrykańskim
  • 29-10-2015 / 11-07-2016 : Komisja Handlu Międzynarodowego
  • 12-07-2016 / 18-01-2017 : Komisja Rozwoju
  • 19-01-2017 ... : Komisja Rozwoju
  • 19-01-2017 ... : Podkomisja Praw Człowieka

Kontakt