Monica MACOVEI : Ósma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-07-2014 / 26-10-2015 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) - Członkini
  • 27-10-2015 / 28-10-2015 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członkini
  • 29-10-2015 / 12-12-2016 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członkini prezydium
  • 13-12-2016 / 15-01-2017 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członkini prezydium
  • 16-01-2017 / 04-07-2017 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członkini prezydium
  • 04-07-2017 / 04-07-2017 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członkini
  • 05-07-2017 / 03-07-2018 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członkini prezydium
  • 04-07-2018 ... : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członkini prezydium

Partie krajowe 

  • 01-07-2014 / 22-03-2015 : Partidul Democrat-Liberal (Rumunia)
  • 23-03-2015 ... : Independent (Rumunia)

Przewodnicząca 

  • 16-10-2014 ... : Delegacja do Parlamentarnego Komitetu Stabilizacji i Stowarzyszenia UE-Albania

Deputowani 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Kontroli Budżetowej
  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych
  • 14-07-2014 / 15-10-2014 : Delegacja do Parlamentarnego Komitetu Stabilizacji i Stowarzyszenia UE-Albania
  • 16-10-2014 ... : Konferencja Przewodniczących Delegacji
  • 19-01-2017 ... : Komisja Kontroli Budżetowej
  • 19-01-2017 ... : Komisja Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych
  • 14-03-2018 ... : Komisja Specjalna ds. Przestępstw Finansowych, Uchylania się od Opodatkowania i Unikania Opodatkowania

Zastępstwo 

  • 01-07-2014 / 26-10-2015 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 14-07-2014 / 26-10-2015 : Delegacja do spraw stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 11-05-2016 / 18-01-2017 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 03-06-2016 ... : Delegacja do spraw stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 19-01-2017 ... : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 12-09-2017 / 14-11-2018 : Komisja Specjalna ds. Terroryzmu

Kontakt