Emil STOYANOV : Siódma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 14-07-2009 / 15-11-2012 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 14-07-2009 / 15-11-2012 : Citizens for European Development of Bulgaria (Bułgaria)

Deputowani 

  • 16-07-2009 / 18-01-2012 : Komisja Kultury i Edukacji
  • 16-09-2009 / 15-11-2012 : Delegacja do spraw stosunków z Izraelem
  • 19-01-2012 / 15-11-2012 : Komisja Kultury i Edukacji

Zastępstwo 

  • 16-07-2009 / 18-01-2012 : Komisja Transportu i Turystyki
  • 16-09-2009 / 15-11-2012 : Delegacja do spraw stosunków z Australią i Nową Zelandią
  • 19-01-2012 / 15-11-2012 : Komisja Transportu i Turystyki

Oświadczenia 

Oświadczenie majątkowe