John Stuart AGNEW : Ósma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-07-2014 / 15-10-2014 : Grupa Europa Wolności i Demokracji Bezpośredniej - Członek
  • 16-10-2014 / 19-10-2014 : Niezrzeszeni
  • 20-10-2014 / 15-01-2019 : Grupa Europa Wolności i Demokracji Bezpośredniej - Członek
  • 16-01-2019 ... : Grupa Europa Narodów i Wolności - Członek

Partie krajowe 

  • 01-07-2014 ... : United Kingdom Independence Party (Wielka Brytania)

Deputowani 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 19-01-2017 ... : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 11-09-2017 ... : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów

Zastępstwo 

  • 14-12-2018 / 15-01-2019 : Komisja Ochrony Środowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Bezpieczeństwa Żywności

Kontakt