Paulo RANGEL : Ósma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-07-2014 ... : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) - Wiceprzewodniczący

Partie krajowe 

  • 01-07-2014 ... : Partido Social Democrata (Portugalia)

Przewodniczący 

  • 13-10-2014 / 12-02-2017 : Delegacja do spraw stosunków z Federacyjną Republiką Brazylii

Wiceprzewodniczący 

  • 07-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Spraw Konstytucyjnych
  • 06-04-2017 ... : Delegacja do Wspólnego Zgromadzenia Parlamentarnego AKP-UE

Deputowani 

  • 01-07-2014 / 06-07-2014 : Komisja Spraw Konstytucyjnych
  • 14-07-2014 / 12-10-2014 : Delegacja do spraw stosunków z Federacyjną Republiką Brazylii
  • 14-07-2014 / 12-02-2017 : Delegacja do spraw stosunków z Mercosurem
  • 14-07-2014 / 12-02-2017 : Delegacja do Europejsko-Latynoamerykańskiego Zgromadzenia Parlamentarnego
  • 13-10-2014 / 12-02-2017 : Konferencja Przewodniczących Delegacji
  • 19-01-2017 ... : Komisja Spraw Konstytucyjnych
  • 15-02-2017 / 05-04-2017 : Delegacja do Wspólnego Zgromadzenia Parlamentarnego AKP-UE

Zastępstwo 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do komisji współpracy parlamentarnej UE-Rosja
  • 19-01-2017 ... : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 15-02-2017 ... : Delegacja do spraw stosunków z państwami Maszreku
  • 15-02-2017 ... : Delegacja do Zgromadzenia Parlamentarnego Unii dla Śródziemnomorza

Kontakt