Ashley FOX : Ósma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-07-2014 / 12-12-2016 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek prezydium
  • 13-12-2016 / 15-01-2017 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek prezydium
  • 16-01-2017 / 04-07-2017 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek prezydium
  • 05-07-2017 / 28-02-2018 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek prezydium
  • 01-03-2018 ... : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 01-07-2014 ... : Conservative Party (Wielka Brytania)

Deputowani 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do spraw stosunków z Federacyjną Republiką Brazylii
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do spraw stosunków z Mercosurem
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do Europejsko-Latynoamerykańskiego Zgromadzenia Parlamentarnego
  • 16-09-2014 / 11-11-2014 : Komisja Ochrony Środowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Bezpieczeństwa Żywności
  • 09-03-2015 / 30-11-2015 : Komisja Specjalna ds. Interpretacji Prawa Podatkowego i Innych Środków o Podobnym Charakterze lub Skutkach
  • 02-12-2015 / 02-08-2016 : Komisja Specjalna ds. Interpretacji Prawa Podatkowego i Innych Środków o Podobnym Charakterze lub Skutkach (TAXE 2)
  • 19-01-2017 ... : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii

Zastępstwo 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Gospodarcza i Monetarna
  • 15-09-2014 / 11-04-2016 : Delegacja do spraw stosunków z państwami Półwyspu Arabskiego
  • 12-02-2015 / 08-03-2015 : Komisja Specjalna ds. Interpretacji Prawa Podatkowego i Innych Środków o Podobnym Charakterze lub Skutkach
  • 30-06-2016 / 18-01-2017 : Komisja Spraw Konstytucyjnych
  • 19-01-2017 ... : Komisja Gospodarcza i Monetarna
  • 19-01-2017 ... : Komisja Spraw Konstytucyjnych

Kontakt