Lelio LAGORIO : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Grupa Socjalistów - Wiceprzewodniczący
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Wiceprzewodniczący

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partito socialista italiano (Włochy)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 19-11-1990 : Komisja ds. Energii, Badan Naukowych i Technologii
  • 26-07-1989 / 19-11-1990 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 12-10-1990 / 14-01-1992 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 15-01-1992 / 10-02-1992 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Malta
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
  • 11-02-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z Islandia
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z Islandia
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z Islandia

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 15-09-1989 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Komisja Budzetowa
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Cypr
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja Budzetowa
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Cypr
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Cypr