Tom SPENCER : Czwarta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Conservative and Unionist Party (Wielka Brytania)

Przewodniczący 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Czechami, Slowacja i Slowenia
  • 30-10-1995 / 15-01-1997 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Czechy
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej

Deputowani 

  • 11-10-1995 / 30-10-1995 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Czechy
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegacja ds. stosunków ze Slowenia

Zastępstwo 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia
  • 16-01-1997 / 23-02-1999 : Delegacja ds. stosunków ze Slowenia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Czechy
  • 24-02-1999 / 20-07-1999 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Slowenia