Bernard THAREAU : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Grupa Socjalistów - Członek
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti socialiste (Francja)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 18-11-1990 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi