Jacques TAURAN : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 12-05-1991 : Grupa Techniczna Prawicy Europejskiej - Członek
  • 13-05-1991 / 18-07-1994 : Grupa Techniczna Prawicy Europejskiej - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : null (Francja)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z Islandia
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Transportu i Turystyki
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z Islandia
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z Islandia