Nino PISONI : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 11-02-1990 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek
  • 12-02-1990 / 20-01-1992 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek prezydium
  • 21-01-1992 / 18-07-1994 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Włochy)

Wiceprzewodniczący 

  • 05-02-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 27-07-1989 / 12-09-1990 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz EWG (AKP-EWG)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Poslowie z Parlamentu Europejskiego do Wspólnego Zgromadzenia Porozumienia miedzy panstwami Afryki, Karaibów i Pacyfiku oraz EWG (AKP-EWG)
  • 15-01-1992 / 04-02-1992 : Delegacja ds. stosunków ze Szwajcaria
  • 17-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 14-02-1992 / 10-02-1993 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Turcja
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Turcja
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Turcja

Zastępstwo 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja Budzetowa
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi