Martin HOLZFUSS : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Grupa Liberalna, Demokratyczna i Reformatorska - Członek

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Freie Demokratische Partei (Niemcy)

Wiceprzewodniczący 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Kontroli Budzetu

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja Budzetowa
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków z Czechoslowacja
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja ds. stosunków z Czechoslowacja
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Zagranicznych i Bezpieczenstwa
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja ds. stosunków z Czechami i Slowacja
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja ds. stosunków z Czechami i Slowacja