Jean-Louis BORLOO : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-07-1989 / 04-09-1992 : Niezrzeszeni

Partie krajowe 

  • 25-07-1989 / 04-09-1992 : sans étiquette (Francja)

Deputowani 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Komisja ds. Polityki Regionalnej i Planowania Regionalnego
  • 15-01-1992 / 04-09-1992 : Komisja ds. Polityki Regionalnej, Planowania Regionalnego i Stosunków z Wladzami Regionalnymi i Lokalnymi
  • 15-01-1992 / 04-09-1992 : Delegacja ds. stosunków z Islandia

Zastępstwo 

  • 29-05-1991 / 14-01-1992 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 15-01-1992 / 04-09-1992 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy