Szukaj

Asystenci

Rodzaj

Deputowanych

A&P Steuerberatungsgesellschaft mbH Upoważnieni płatnicy Michels Martina Scholz Helmut Zimmer Gabriele
ABBAS AND CO Upoważnieni płatnicy Bashir Amjad
ABCD CONSULTANTS Upoważnieni płatnicy Maurel Emmanuel Pargneaux Gilles
Abdulhamid Naomi Stażyści Guillaume Sylvie
ABELA Stephanie Asystenci krajowi Sant Alfred
ABONDIO Andrea Asystenci krajowi Zanni Marco
ABOUD BELLAS Marta Asystenci akredytowani González Peñas Tania
ABOUSMIR Kaoutar Asystenci akredytowani Karim Sajjad
ABROMAS Raimondas Asystenci krajowi Paksas Rolandas
ABT Christoph Asystenci akredytowani Florenz Karl-Heinz
ACCETTA Ciro Asystenci krajowi Cozzolino Andrea
ACCORD Biuro Rachunkowe S.C. Upoważnieni płatnicy Krasnodębski Zdzisław
ACCOUNTOR TURKU/PARGAS ex-PRETAX Upoważnieni płatnicy Torvalds Nils
Ackermann Susanne Asystenci krajowi Ehler Christian
ACONSTANTINESEI Ioana Catalina Asystenci akredytowani Ţurcanu Mihai
AD OMNIA Usługodawcy Grigule Iveta
ADA DESIGN, ANDREJA URANIC, SP Usługodawcy Tomc Romana
ADAM Biborka Asystenci akredytowani Kósa Ádám
ADAMEC AUDIT S.R.O. Upoważnieni płatnicy Polčák Stanislav Šojdrová Michaela Svoboda Pavel Zdechovský Tomáš
ADAMKIEWICZ (RYBINSKA) Agnieszka Asystenci krajowi Hetman Krzysztof
ADAMS Christopher Asystenci krajowi James Diane
ADAMS Christopher Asystenci krajowi (grupa) Farage Nigel Finch Raymond
Adams Patrick Stażyści Kamall Syed
ADAVALOGLOU Despoina Asystenci krajowi Zarianopoulos Sotirios
ADDUCI Matteo Asystenci akredytowani Benifei Brando
ADEIA ABOGADOS SCL Upoważnieni płatnicy Albiol Guzmán Marina Couso Permuy Javier López Bermejo Paloma Senra Rodríguez Maria Lidia Vallina Ángela
Adomeit Marjana Asystenci krajowi Gieseke Jens
ADP-AUDIT, DANE, PORADENSTVO, S.R.O. Upoważnieni płatnicy Kukan Eduard Štefanec Ivan
Adric Ivona Stażyści Škrlec Davor
ADV. CARSTEN KISTEIN APS Upoważnieni płatnicy Auken Margrete
AFONSO LEITAO Ana Cristina Asystenci akredytowani Gomes Ana
AGBEMAVOR Ameyovi Asystenci akredytowani Ponga Maurice
AGIUS Karl Asystenci akredytowani Comodini Cachia Therese
Aguiar Trujillo Miriam Stażyści Mato Gabriel
AGUILERA GAMERO Isabel Maria Asystenci akredytowani Aguilera García Clara Eugenia
AHALL Amanda Asystenci akredytowani Björk Malin
AHMEDOVA Yumgyul Asystenci krajowi Hyusmenova Filiz
AI COMSYS SRL Usługodawcy Frunzulică Doru-Claudian
AITCHISON Thomas Asystenci akredytowani McClarkin Emma
AITNET - Tomasz Bystrowski Usługodawcy Thun und Hohenstein Róża Gräfin von
Akcam Nurcan Stażyści Lochbihler Barbara
ALBANI Giovanni Upoważnieni płatnicy Zoffoli Damiano
ALBER Sarah Maria Asystenci akredytowani Gräßle Ingeborg
ALBERT SANCHEZ Pilar Asystenci akredytowani Zalba Bidegain Pablo
ALBLAS Evelien Asystenci akredytowani van Nieuwenhuizen Cora
ALEKSIC Jelena Asystenci krajowi Vajgl Ivo
Alenčikaitė Miglė Stażyści Guoga Antanas
Alexandru Loredana-Gabriela Asystenci akredytowani Moisă Sorin
ALEXE Ruxandra-Alina Asystenci krajowi Sârbu Daciana Octavia
Alexopoulou Ioanna Stażyści Kefalogiannis Manolis
ALI Kezban Stażyści Kyuchyuk Ilhan
All Profit Business & Co s.c. Upoważnieni płatnicy Jazłowiecka Danuta
ALLENDORF MEDIA Usługodawcy Reul Herbert
ALLEN Emma Elizabeth Asystenci akredytowani Swinburne Kay
ALLOTT AND ASSOCIATES LIMITED Usługodawcy Kirkhope Timothy
ALLROUND SERVICE GmbH Upoważnieni płatnicy Voigt Udo
ALLVIN Par Rikard Asystenci krajowi Andersson Max
ALMASI Lajos Asystenci krajowi Morvai Krisztina
ALPHA INFO Usługodawcy Šuica Dubravka
ALTEIRAC Laure Asystenci akredytowani Alliot-Marie Michèle
ALTHAM Nicholas James Asystenci akredytowani Foster Jacqueline
ALTOLAGIRRE ASKASIBAR Jon Asystenci akredytowani Juaristi Abaunz Josu
ALTONEO Conseil Upoważnieni płatnicy Arthuis Jean
ALTOUNIAN Magali Asystenci akredytowani Grossetête Françoise
ALVAREZ MARTINEZ Victor Luis Asystenci krajowi Torres Martínez Estefanía
ALVAROVA Alexandra Usługodawcy Svoboda Pavel
ALVES PEREIRA JOSE ALBERTO Asystenci akredytowani (grupa) Assis Francisco Ferreira Elisa Gomes Ana Rodrigues Liliana Rodrigues Maria João Serrão Santos Ricardo Silva Pereira Pedro Zorrinho Carlos
ALVISINI Antonella Asystenci akredytowani De Castro Paolo
AM ASPECT OOD Upoważnieni płatnicy Paunova Eva
AMADOR Maria Do Rosario Henriques Asystenci krajowi Pimenta Lopes João
AMASYALI Hakan Asystenci akredytowani Hyusmenova Filiz
AMATI&GATTEI Studio associato dott.comm Upoważnieni płatnicy Affronte Marco
AMAUDRIC DU CHAFFAUT Jean Etienne Marie Patrick Asystenci akredytowani Delahaye Angélique
AMBROGETTI Benedetta Asystenci krajowi Bonafè Simona
AMBRUS Levente Stażyści Sógor Csaba
AMERICAN CENTER ICS Usługodawcy Mélin Joëlle
AMKO Ameljan-Kowalska Justyna Usługodawcy Ujazdowski Kazimierz Michał
AMOR MERINO Filomena Asystenci krajowi (grupa) Aguilera García Clara Eugenia Ayala Sender Inés Blanco López José Cabezón Ruiz Soledad Fernández Jonás García Pérez Iratxe Gardiazabal Rubial Eider Guerrero Salom Enrique Gutiérrez Prieto Sergio Jáuregui Atondo Ramón López Aguilar Juan Fernando Rodríguez-Piñero Fernández Inmaculada Valenciano Elena
AMORIM CAMPOS CARVALHO Luis Cirilo Usługodawcy Fernandes José Manuel
ANDERCO Aliz-Timea Asystenci krajowi Sógor Csaba
ANDERHUBER Florian Asystenci akredytowani Kappel Barbara
Anderlini Michel Stażyści Selimovic Jasenko
ANDERSEN Henrik Bang Asystenci akredytowani Kari Rina Ronja
ANDERSEN Jens Asystenci krajowi Auken Margrete
Andersen Mikkel Bang Asystenci krajowi (grupa) Christensen Ole Kofod Jeppe Schaldemose Christel
Andersen Soren Moby Stażyści Kofod Jeppe
ANDERSONE Undine Stażyści Pabriks Artis
ANDERSSON Martin Asystenci akredytowani Federley Fredrick
Anderton Karen Louise Asystenci krajowi Taylor Keith
ANDONIAN Armen Asystenci akredytowani Deva Nirj
ANDRAE Guenter Asystenci krajowi Jahr Peter
ANDRASSY Marton Asystenci akredytowani Deutsch Tamás
Andreadou Elsa Asystenci akredytowani Chrysogonos Kostas
ANDREEVA Christine Asystenci akredytowani Pirinski Georgi
Andreeva Elka Asystenci krajowi Barekov Nikolay
ANDREEVA Magdalina Asystenci akredytowani Barekov Nikolay
ANDREEV Nikolay Asystenci akredytowani Barekov Nikolay
ANDREEV Nikolay Asystenci krajowi Gabriel Mariya
Andrei Sabina Stażyści Țapardel Claudia
ANDREU PALOMARES Luis Ignacio Asystenci krajowi Sebastià Jordi
ANDRIESE Mieke Asystenci krajowi Stuger Olaf
ANDRONIC Adriana-Roxana Asystenci akredytowani Drăghici Damian
ANDRYSIAK Artur Usługodawcy Kalinowski Jarosław
ANDRZEJEWSKI Perrine Asystenci akredytowani Pargneaux Gilles
ANDUJAR VAZQUEZ Anabel Asystenci akredytowani Millán Mon Francisco José
ANGELINI Martina Asystenci akredytowani D'Amato Rosa
ANGELOV MITKO Asystenci akredytowani Malinov Svetoslav Hristov
Angelovska Olga Stażyści Šojdrová Michaela
ANGER Daniel Asystenci krajowi Lietz Arne
ANGHELINI Elena Asystenci krajowi Tănăsescu Claudiu Ciprian
Anghel Ioan Mircea Asystenci krajowi Pavel Emilian
ANGHEL Raluca Asystenci akredytowani Pavel Emilian
ANGLADE Pieyre Alexandre Asystenci akredytowani Telička Pavel
ANGUSTO ZAMBRANO Jordi Usługodawcy Maragall Ernest
ANKAR Carl Joel Asystenci akredytowani Winberg Kristina
ANNOSCIA Dario Asystenci akredytowani Cozzolino Andrea
ANTANAITIS Audrys Asystenci krajowi Mazuronis Valentinas
ANTHI Konstantina Asystenci akredytowani Kaili Eva
ANTHONY RJ WALKER IT SERVICES Usługodawcy Seymour Jill
ANTOINE-JACQUEMARD Stephanie Asystenci akredytowani Engel Frank
ANTONIOLI Michela Asystenci krajowi Salini Massimiliano
ANTONOVA Desislava Asystenci krajowi Malinov Svetoslav Hristov
ANTONOVA Marina Asystenci akredytowani Novakov Andrey
ANTRAM Russell Thomas Asystenci krajowi Dance Seb
ANTTINEN Saara Asystenci akredytowani Jaakonsaari Liisa
AOUADJ Karine Asystenci krajowi de Sarnez Marielle
APARICIO RUBIO Javier Asystenci akredytowani Becerra Basterrechea Beatriz
APEL Erik Asystenci akredytowani Valero Bodil
Apetroaiei Ramona Albertina Usługodawcy Buda Daniel
Apicella Luciana Stażyści Adinolfi Isabella
Apolinario Delgado Ana Cristina Asystenci akredytowani Marinho e Pinto António
Apostolidou Danai Stażyści Marias Notis
APPEL Steffani Asystenci krajowi Groote Matthias
APS STEUERBERATER Upoważnieni płatnicy Kaufmann Sylvia-Yvonne Leinen Jo Lietz Arne Melior Susanne
APSIS AUDIT Upoważnieni płatnicy de Sarnez Marielle Griesbeck Nathalie Rochefort Robert
AQUILONIS d.o.o Usługodawcy Škrlec Davor
ARACENA Maximilian Marcello Horst Asystenci akredytowani Obermayr Franz
Marina Marina Stażyści Zalba Bidegain Pablo
ARATO Gergely Laszlo Asystenci akredytowani Niedermüller Péter
ARAUJO CASTRO NEVES Daniel Filipe Asystenci akredytowani Rangel Paulo
ARAUZO PEREZ Aroa Asystenci krajowi López Javi
ARCOLYS Usługodawcy Alliot-Marie Michèle
ARCTICSERVUS Usługodawcy Theocharous Eleni
AREA CITY TRADE SRL Usługodawcy Pavel Emilian
ARENAS Monica Asystenci krajowi Michel Louis
ARENSMEIER Ilka Asystenci akredytowani Müller Ulrike
ARGAN Damiano Stażyści Bettini Goffredo Maria
ARGENTIN Maxime Asystenci krajowi Bay Nicolas
ARGIROVA Mihaela Asystenci krajowi Kovatchev Andrey
ARION Cristina Maria Asystenci akredytowani Preda Cristian Dan
ARISTON Usługodawcy Poche Miroslav
ARLACCHI Antonino Asystenci akredytowani Vajgl Ivo
ARLESTRAND Mark Asystenci akredytowani Selimovic Jasenko
ARMYANOVA Maria Asystenci krajowi Malinov Svetoslav Hristov
ARNAUD Justine Asystenci krajowi Rivasi Michèle
ARNAUD Pierre-Yvain Asystenci krajowi Balas Guillaume
ARNOUD Isaac Nathan Esther Asystenci akredytowani Morano Nadine
ARON Christian Asystenci krajowi Niebler Angelika
ARTETA ARILLA Miguel Xavier Asystenci krajowi Pagazaurtundúa Ruiz Maite
Artsylvania Media Srl Usługodawcy Buda Daniel
ARVEDI Cecilia Asystenci akredytowani Aiuto Daniela
ARVOLA Maria Maijastiina Asystenci akredytowani Sarvamaa Petri
ARWIDSON Thorgny Stażyści Engström Linnéa
ASAT CONSULTING (EX TAX ADVISORY & CONSULTING SRL) Upoważnieni płatnicy Vălean Adina-Ioana
Asenjo Pajares Mariano Luis Asystenci akredytowani López Bermejo Paloma
ASENOVA Antoaneta Asystenci akredytowani Hyusmenova Filiz
ASENOVA Asenia Asystenci krajowi Barekov Nikolay
ASHTON KCJ Usługodawcy Ford Vicky
ASIANAJOTOIMISTO FERENDA OY Upoważnieni płatnicy Takkula Hannu
ASKINEZERE Alise Asystenci akredytowani Stihler Catherine
ASOCIATIA DEMOCRATIE, DIALOG, CIVILIZATIE Usługodawcy Macovei Monica
ASSARSSON Andre Asystenci krajowi Hökmark Gunnar
ASSESSORAMENT I GESTIO EMPRESARIAL ITACA SC Upoważnieni płatnicy Sebastià Jordi
ASSOCIATION DES DEPUTES EUROPEENS PCF Upoważnieni płatnicy Le Hyaric Patrick
ASSOCIATION OF SLOW FOOD CONVIVIA IN BULGARIA Usługodawcy Nekov Momchil
ASTRA REFIZ D.O.O. Upoważnieni płatnicy Picula Tonino Škrlec Davor
Atanasova Magdalena Zhivkova Asystenci krajowi Barekov Nikolay
ATANASOVA Tsvetelina Asystenci krajowi Pirinski Georgi
ATHANASIADIS Georgios Asystenci akredytowani Zagorakis Theodoros
ATKINSON John Asystenci krajowi Gill Nathan
ATKINSON Stephen Bryan Asystenci akredytowani Carver James
Atreidis Dimitrios Asystenci akredytowani Zagorakis Theodoros
ATTUIL Sophie Asystenci akredytowani Guillaume Sylvie
AUDEBERT-LAS ROCHAS Jean-Gabriel Asystenci akredytowani Riquet Dominique
AUDECA Upoważnieni płatnicy Balas Guillaume Thomas Isabelle
AUDIBERT Patrice Asystenci akredytowani Ries Frédérique
AUDIT CONSEIL EXPERTISE - Guy Castinel Upoważnieni płatnicy Muselier Renaud
AUDITAX Upoważnieni płatnicy Maňka Vladimír Zala Boris
AUDITCONSULTING EOOD Upoważnieni płatnicy Gabriel Mariya
AUDITRIUSMAD AUDITORIA E CONSULTORIA LDA Upoważnieni płatnicy Rodrigues Liliana
Auerbacher Aurelia Serena Asystenci akredytowani Mureşan Siegfried
AUGNER Claas Usługodawcy Sonneborn Martin
AUGUSTE Francois Asystenci krajowi Vergiat Marie-Christine
AUGUSTIN Elisabeth Asystenci krajowi Westphal Kerstin
AULIFFE James Frederick Asystenci akredytowani Ashworth Richard
Avallone Fabio Usługodawcy Picierno Pina
AVILA David Upoważnieni płatnicy Matias Marisa
AVRAMESCU Manuel Asystenci akredytowani Mănescu Ramona Nicole
AXIN Florin Alin Asystenci krajowi Frunzulică Doru-Claudian
AYLMER Sophie Alexandra Asystenci akredytowani Taylor Keith
AZEVEDO DA COSTA Cirilo Andre Usługodawcy Rangel Paulo
AZEVEDO RODRIGUES SOARES Sonia Isabel Usługodawcy Ruas Fernando
AZIZ Linda Asystenci akredytowani Wikström Cecilia
AZUKEN LTD Upoważnieni płatnicy Kyuchyuk Ilhan
Azzopardi Nicholas Asystenci krajowi Casa David
AZZOUG Anissa Asystenci krajowi Revault D'Allonnes Bonnefoy Christine

Asystent akredytowany pracuje w jednym z trzech miejsc pracy Parlamentu Europejskiego (Bruksela, Luksemburg lub Strasburg) na podstawie umowy o pracę opartej na prawie europejskim, zawartej bezpośrednio z Parlamentem. Asystent krajowy pracuje w jednym z państw członkowskich UE i jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę lub umowy o świadczenie usług opartej na prawie prywatnym zawartej bezpośrednio z posłem oraz podlegającej przepisom prawa danego państwa. Posłowie mogą także zatrudniać stażystów w siedzibie PE oraz w państwach członkowskich.
Dodatkowe informacje można znaleźć w części Przepisy dotyczące personelu.