Szukaj

Asystenci

Rodzaj

Deputowanych

A P Steuerberatungsgesellschaft mbH Upoważnieni płatnicy Martina MICHELS Helmut SCHOLZ Gabriele ZIMMER
A QUO S. COOP. MAD Upoważnieni płatnicy Marina ALBIOL GUZMÁN Javier COUSO PERMUY
Zine Dajana ABASS ALI Asystenci akredytowani Janusz KORWIN-MIKKE
Francesca Abbado Asystenci akredytowani Curzio MALTESE
ABBAS AND CO Upoważnieni płatnicy Amjad BASHIR
ABCD CONSULTANTS Upoważnieni płatnicy Emmanuel MAUREL Gilles PARGNEAUX
Stephanie ABELA Asystenci krajowi Alfred SANT
Andrea ABONDIO Asystenci krajowi Marco ZANNI
Marta ABOUD BELLAS Asystenci akredytowani Tania GONZÁLEZ PEÑAS
Kaoutar ABOUSMIR Asystenci akredytowani Sajjad KARIM
Jose Ruben ABREU DE CASTRO Asystenci akredytowani Liliana RODRIGUES
Christoph ABT Asystenci akredytowani Karl-Heinz FLORENZ
ACCORD Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Upoważnieni płatnicy Zdzisław KRASNODĘBSKI
ACCOUNTANTSKANTOOR G WOUTERS & CO BVBA Upoważnieni płatnicy Hilde VAUTMANS
ACCOUNTANTSKANTOOR G. WOUTERS EN CO Upoważnieni płatnicy Lieve WIERINCK
ACCOUNTOR TURKU/PARGAS ex-PRETAX Upoważnieni płatnicy Nils TORVALDS
Coline ACH Asystenci akredytowani Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY
Susanne ACKERMANN Asystenci krajowi Christian EHLER
Ioana Catalina ACONSTANTINESEI Asystenci akredytowani Mihai ŢURCANU
AD OMNIA Usługodawcy Iveta GRIGULE-PĒTERSE
Biborka ADAM Asystenci akredytowani Ádám KÓSA
ADAMEC AUDIT S.R.O. Upoważnieni płatnicy Miroslav POCHE Stanislav POLČÁK Michaela ŠOJDROVÁ Pavel SVOBODA Tomáš ZDECHOVSKÝ
Tomas ADAMEC Stażyści Lidia Joanna GERINGER de OEDENBERG
Polykarpos ADAMIDIS Asystenci akredytowani Manolis KEFALOGIANNIS
Christopher ADAMS Asystenci krajowi (grupa) Nigel FARAGE Raymond FINCH
Patrick Antony ADAMS Asystenci akredytowani Syed KAMALL
Anna Dorota ADAMSKA - PELESZ Asystenci krajowi Urszula KRUPA
Francesca ADAMU Stażyści Salvatore CICU
Peter Gabor ADAMY Stażyści Csaba MOLNÁR
Despoina ADAVALOGLOU Asystenci krajowi Sotirios ZARIANOPOULOS
Matteo ADDUCI Asystenci akredytowani Brando BENIFEI
Marjana Adomeit Asystenci krajowi Jens GIESEKE
ADP-AUDIT, DANE, PORADENSTVO, S.R.O. Upoważnieni płatnicy Eduard KUKAN Ivan ŠTEFANEC
ADV. CARSTEN KISTEIN APS Upoważnieni płatnicy Margrete AUKEN
ADVOKATNI KANCELAR PETRASEK & SLEPICKA Usługodawcy Kateřina KONEČNÁ
Kristina AERLIC Asystenci krajowi Dubravka ŠUICA
Nicolas Albert Daniel AFFLATET Asystenci akredytowani Bernd LUCKE
Ana Cristina AFONSO LEITAO Asystenci akredytowani António MARINHO E PINTO
Andrea AFRUNE Usługodawcy Stefano MAULLU
AG. CED SRL Upoważnieni płatnicy Marco AFFRONTE
Ameyovi AGBEMAVOR Asystenci akredytowani Maurice PONGA
Amelie AGGERHOLM Stażyści Ole CHRISTENSEN
Karl AGIUS Asystenci akredytowani Francis ZAMMIT DIMECH
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Upoważnieni płatnicy Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Upoważnieni płatnicy (grupa) Eugen FREUND Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
Matteo AGNOLETTO Asystenci krajowi Renata BRIANO
AGRAR EUROPA kft. Usługodawcy György HÖLVÉNYI
Yumgyul AHMEDOVA Asystenci krajowi Filiz HYUSMENOVA
Maria Jose AIRA MARTIN Asystenci akredytowani Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA
AITNET - Tomasz Bystrowski Usługodawcy Róża Gräfin von THUN UND HOHENSTEIN
Saleh Mohammed Saleh AL-MASKARI Stażyści Ramona Nicole MĂNESCU
Iina Maari Inkeri ALANKO Asystenci akredytowani Sirpa PIETIKÄINEN
Giovanni ALBANI Upoważnieni płatnicy Damiano ZOFFOLI
Sarah Maria ALBER Asystenci akredytowani Ingeborg GRÄSSLE
Pilar ALBERT SANCHEZ Asystenci akredytowani Santiago FISAS AYXELÀ
Hana ALBORGHETTI Stażyści Jozo RADOŠ
Jelena ALEKSIC Asystenci krajowi Ivo VAJGL
Nevena ALEKSIEVA Asystenci krajowi Sergei STANISHEV
Miglė Alenčikaitė Asystenci akredytowani Antanas GUOGA
Loredana-Gabriela Alexandru Asystenci akredytowani Sorin MOISĂ
Ruxandra-Alina ALEXE Asystenci krajowi Daciana Octavia SÂRBU
Zooula ALKIVIADI Asystenci krajowi Demetris PAPADAKIS
All Profit Business & Co s.c. Upoważnieni płatnicy Danuta JAZŁOWIECKA
John ALLEN Asystenci krajowi Tim AKER
ALLROUND SERVICE GmbH Upoważnieni płatnicy Udo VOIGT
Par Rikard ALLVIN Asystenci krajowi Max ANDERSSON
Lajos ALMASI Asystenci krajowi Krisztina MORVAI
Nagore ALMENA ARBEO Asystenci akredytowani Pilar del CASTILLO VERA
ALMOND TREE s.r.l. Usługodawcy Rosa D'AMATO
Laure ALTEIRAC Asystenci akredytowani Michèle ALLIOT-MARIE
Marie Katharina ALTER Asystenci akredytowani Gesine MEISSNER
Nicholas James ALTHAM Asystenci akredytowani Jacqueline FOSTER
Giancarlo ALTIERI Asystenci akredytowani (grupa) Andrea COZZOLINO Roberto GUALTIERI
Pierre-Edouard Tamatoa ALTIERI Asystenci akredytowani Renaud MUSELIER
ALTING, S.R.O. Usługodawcy Pál CSÁKY
Jon ALTOLAGIRRE ASKASIBAR Asystenci krajowi Josu JUARISTI ABAUNZ
ALTONEO Conseil Upoważnieni płatnicy Jean ARTHUIS
Magali ALTOUNIAN Asystenci akredytowani Françoise GROSSETÊTE
Victor Luis ALVAREZ MARTINEZ Asystenci krajowi Estefanía TORRES MARTÍNEZ
JOSE ALBERTO ALVES PEREIRA Asystenci akredytowani (grupa) Francisco ASSIS Ana GOMES Liliana RODRIGUES Maria João RODRIGUES Manuel dos SANTOS Ricardo SERRÃO SANTOS Pedro SILVA PEREIRA Carlos ZORRINHO
Antonella ALVISINI Asystenci akredytowani Paolo DE CASTRO
AM ASPECT OOD Upoważnieni płatnicy Eva MAYDELL
Maria Do Rosario Henriques AMADOR Asystenci krajowi João PIMENTA LOPES
Hakan AMASYALI Asystenci akredytowani Filiz HYUSMENOVA
Santa AMATO Stażyści Salvatore CICU
Jean Etienne Marie Patrick AMAUDRIC DU CHAFFAUT Asystenci akredytowani Angélique DELAHAYE
Benedetta AMBROGETTI Asystenci krajowi Simona BONAFÈ
Marlena Agnieszka AMBROZIK Asystenci krajowi Urszula KRUPA
Justyna AMKO Ameljan-Kowalska Usługodawcy Kazimierz Michał UJAZDOWSKI
Filomena AMOR MERINO Asystenci krajowi (grupa) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Mafalda Margarida AMORIM OLIVEIRA DE SOUSA Stażyści José Inácio FARIA
Alexandre AMRANE Asystenci krajowi Franck PROUST
Michel Vincent ANDERLINI Asystenci akredytowani Jasenko SELIMOVIC
Jens ANDERSEN Asystenci krajowi Margrete AUKEN
Martin ANDERSEN Asystenci akredytowani (grupa) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Mikkel Bang Andersen Asystenci akredytowani (grupa) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Mikkel Mejling ANDERSEN Asystenci akredytowani (grupa) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Martin ANDERSSON Asystenci akredytowani Fredrick FEDERLEY
Karen Louise Anderton Asystenci krajowi Keith TAYLOR
Armen ANDONIAN Asystenci akredytowani Nirj DEVA
Guenter ANDRAE Asystenci krajowi Peter JAHR
Marton ANDRASSY Asystenci akredytowani Tamás DEUTSCH
Eleonore Anne ANDRE Asystenci akredytowani Nadine MORANO
Elsa Andreadou Asystenci akredytowani Kostas CHRYSOGONOS
Nikolay ANDREEV Asystenci akredytowani Nikolay BAREKOV
Elka Andreeva Asystenci krajowi Nikolay BAREKOV
Magdalina ANDREEVA Asystenci akredytowani Nikolay BAREKOV
Luis Ignacio ANDREU PALOMARES Asystenci krajowi Florent MARCELLESI
MIEKE ANDRIESE Asystenci akredytowani Marcel de GRAAFF
Adriana-Roxana ANDRONIC Asystenci akredytowani Damian DRĂGHICI
Artur ANDRYSIAK Usługodawcy Jarosław KALINOWSKI
Perrine ANDRZEJEWSKI Asystenci akredytowani Gilles PARGNEAUX
Anabel ANDUJAR VAZQUEZ Asystenci akredytowani Francisco José MILLÁN MON
Matteo ANGELI Usługodawcy Herbert DORFMANN
Martina ANGELINI Asystenci akredytowani Rosa D'AMATO
Kiril ANGELOV Asystenci krajowi Nikolay BAREKOV
MITKO ANGELOV Asystenci akredytowani Svetoslav Hristov MALINOV
Daniel ANGER Asystenci krajowi Arne LIETZ
Ioan Mircea Anghel Asystenci krajowi Emilian PAVEL
Raluca ANGHEL Asystenci akredytowani Emilian PAVEL
Adina-Maria ANGHELACHE Stażyści Andi CRISTEA
Elena ANGHELINI Asystenci krajowi Claudiu Ciprian TĂNĂSESCU
Dario ANNOSCIA Asystenci akredytowani Alfred SANT
Konstantina ANTHI Asystenci akredytowani Eva KAILI
ANTHONY RJ WALKER IT SERVICES Usługodawcy Jill SEYMOUR
Andrei-Tiberius ANTOHI Asystenci krajowi Dan NICA
Stephanie ANTOINE-JACQUEMARD Asystenci akredytowani Frank ENGEL
Michela ANTONIOLI Asystenci krajowi Massimiliano SALINI
Desislava ANTONOVA Asystenci krajowi Svetoslav Hristov MALINOV
Marina ANTONOVA Asystenci akredytowani Andrey NOVAKOV
Russell Thomas ANTRAM Asystenci krajowi Seb DANCE
Saara ANTTINEN Asystenci akredytowani Liisa JAAKONSAARI
Vytautas ANUZIS Asystenci krajowi Valentinas MAZURONIS
Erik APEL Asystenci akredytowani Bodil VALERO
Ana Cristina Apolinario Delgado Asystenci akredytowani António MARINHO E PINTO
Aleksandra APOSTOL Stażyści Czesław Adam SIEKIERSKI
APOSTROF MEDIA SRL Usługodawcy Maria GRAPINI
APS STEUERBERATER Upoważnieni płatnicy Sylvia-Yvonne KAUFMANN Jo LEINEN Arne LIETZ Susanne MELIOR
APSIS AUDIT Upoważnieni płatnicy Nathalie GRIESBECK Robert ROCHEFORT
AQUILONIS d.o.o Usługodawcy Davor ŠKRLEC
Maximilian Marcello Horst ARACENA Asystenci akredytowani Franz OBERMAYR
Rafaella ARAPOVIC Stażyści Davor ŠKRLEC
Gergely Laszlo ARATO Asystenci krajowi Péter NIEDERMÜLLER
Daniel Filipe ARAUJO CASTRO NEVES Asystenci akredytowani Paulo RANGEL
Aroa ARAUZO PEREZ Asystenci krajowi Javi LÓPEZ
Francesco ARCIULI Stażyści Raffaele FITTO
ARCOLYS Usługodawcy Michèle ALLIOT-MARIE
Henrieta Costina ARDELEAN Asystenci krajowi Daniel BUDA
Monica ARENAS Asystenci krajowi Louis MICHEL
Maxime ARGENTIN Asystenci krajowi Nicolas BAY
Mihaela ARGIROVA Asystenci krajowi Andrey KOVATCHEV
Cristina Maria ARION Asystenci akredytowani Cristian Dan PREDA
ARISTON Usługodawcy Miroslav POCHE
Antonino ARLACCHI Asystenci akredytowani Ivo VAJGL
Mark ARLESTRAND Asystenci akredytowani Jasenko SELIMOVIC
Pierre-Yvain ARNAUD Asystenci krajowi Guillaume BALAS
Christian ARON Asystenci krajowi Angelika NIEBLER
Benedetta ARRIGHINI Stażyści Luigi MORGANO
Miguel Xavier ARTETA ARILLA Asystenci krajowi Maite PAGAZAURTUNDÚA RUIZ
ARTS MEDIA Usługodawcy Raffaele FITTO
Artsylvania Media Srl Usługodawcy Daniel BUDA
Cecilia ARVEDI Asystenci akredytowani Daniela AIUTO
Maria Maijastiina ARVOLA Asystenci akredytowani Petri SARVAMAA
ASAT CONSULTING (EX TAX ADVISORY & CONSULTING SRL) Upoważnieni płatnicy Adina-Ioana VĂLEAN
Mariano Luis Asenjo Pajares Asystenci krajowi Paloma LÓPEZ BERMEJO
Antoaneta ASENOVA Asystenci akredytowani Filiz HYUSMENOVA
Asenia ASENOVA Asystenci krajowi Nikolay BAREKOV
Ruth ASHWORTH Asystenci krajowi Julie WARD
ASIANAJOTOIMISTO FERENDA OY Upoważnieni płatnicy Pirkko RUOHONEN-LERNER Hannu TAKKULA
Alise ASKINEZERE Asystenci akredytowani Catherine STIHLER
ASOCIATIA DEMOCRATIE, DIALOG, CIVILIZATIE Usługodawcy Monica MACOVEI
Andre ASSARSSON Asystenci krajowi Gunnar HÖKMARK
ASSOCIATION DES DEPUTES EUROPEENS PCF Upoważnieni płatnicy Patrick LE HYARIC
Karl-Hadrien ASTIE Asystenci krajowi (grupa) Angélique DELAHAYE Brice HORTEFEUX
ASTRA REFIZ D.O.O. Upoważnieni płatnicy Tonino PICULA Davor ŠKRLEC
Magdalena Zhivkova Atanasova Asystenci krajowi Nikolay BAREKOV
Tsvetelina ATANASOVA Asystenci krajowi Georgi PIRINSKI
Georgios ATHANASIADIS Asystenci akredytowani Theodoros ZAGORAKIS
Stephen Bryan ATKINSON Asystenci akredytowani James CARVER
Dimitrios Atreidis Asystenci krajowi Theodoros ZAGORAKIS
Luca ATTANASIO Usługodawcy Silvia COSTA
AUDECA Upoważnieni płatnicy Guillaume BALAS Isabelle THOMAS
Patrice AUDIBERT Asystenci akredytowani Frédérique RIES
AUDIT CONSEIL EXPERTISE - Guy Castinel Upoważnieni płatnicy Renaud MUSELIER
AUDITAX Upoważnieni płatnicy Vladimír MAŇKA Boris ZALA
AUDITRIUSMAD AUDITORIA E CONSULTORIA LDA Upoważnieni płatnicy Liliana RODRIGUES
Aurelia Serena Auerbacher Asystenci akredytowani Siegfried MUREŞAN
Claas AUGNER Usługodawcy Martin SONNEBORN
Elisabeth AUGUSTIN Asystenci krajowi Kerstin WESTPHAL
James Frederick AULIFFE Asystenci akredytowani Richard ASHWORTH
Crawford Roy Martin AUSTIN Asystenci akredytowani Steven WOOLFE
David AVILA Upoważnieni płatnicy Marisa MATIAS
Manuel AVRAMESCU Asystenci akredytowani Ramona Nicole MĂNESCU
Alice AWAD Stażyści Piernicola PEDICINI
Florin Alin AXIN Asystenci krajowi Doru-Claudian FRUNZULICĂ
Lydia AXTMANN Asystenci krajowi Beatrix von STORCH
Sophie Alexandra AYLMER Asystenci akredytowani Keith TAYLOR
AZETS INSIGHT AB Upoważnieni płatnicy Max ANDERSSON Malin BJÖRK Christofer FJELLNER Gunnar HÖKMARK
AZETS INSIGHT AB Upoważnieni płatnicy (grupa) Jytte GUTELAND Anna HEDH Olle LUDVIGSSON Jens NILSSON Marita ULVSKOG
Cirilo Andre AZEVEDO DA COSTA Asystenci krajowi Paulo RANGEL
Marta AZEVEDO SILVA Stażyści Sofia RIBEIRO
Zunaira AZHAR Usługodawcy Sajjad KARIM
LINDA AZIZ Asystenci akredytowani Cecilia WIKSTRÖM
AZUKEN LTD Upoważnieni płatnicy Ilhan KYUCHYUK
Nicholas Azzopardi Asystenci krajowi David CASA
Anissa AZZOUG Asystenci krajowi Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY

Asystent akredytowany pracuje w jednym z trzech miejsc pracy Parlamentu Europejskiego (Bruksela, Luksemburg lub Strasburg) na podstawie umowy o pracę opartej na prawie europejskim, zawartej bezpośrednio z Parlamentem. Asystent krajowy pracuje w jednym z państw członkowskich UE i jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę lub umowy o świadczenie usług opartej na prawie prywatnym zawartej bezpośrednio z posłem oraz podlegającej przepisom prawa danego państwa. Posłowie mogą także zatrudniać stażystów w siedzibie PE oraz w państwach członkowskich.
Dodatkowe informacje można znaleźć w części Przepisy dotyczące personelu.