Szukaj

Asystenci

Rodzaj

Deputowanych

Katherine Lynda WADE Asystenci krajowi Roger HELMER
Robert WAGEMANN Asystenci krajowi Jan OLBRYCHT
Bernd WAGNER Usługodawcy Dieter-Lebrecht KOCH
Juergen WAGNER Asystenci krajowi Sabine LÖSING
Lisa Maria WAGNER Asystenci akredytowani Jens GEIER
Wilhelmine WAGNER Asystenci krajowi Werner LANGEN
Daniel WALAS Asystenci krajowi Beata GOSIEWSKA
Agnieszka WALCZAK Asystenci krajowi Andrzej GRZYB
Stephanie WALDBURG-ZEIL Asystenci krajowi Angelika NIEBLER
Ireneusz WALESZCZYK Asystenci krajowi Marek PLURA
Bozena WALEWSKA Asystenci krajowi Kosma ZŁOTOWSKI
Lech WALICKI Asystenci krajowi Stanisław ŻÓŁTEK
Ira Helena WALKENDORFF Asystenci akredytowani Kristina WINBERG
Alice Walker Asystenci krajowi Jane COLLINS
Fraser James Bryson WALKER Asystenci akredytowani Jill SEYMOUR
Gareth WALKER Asystenci krajowi Siôn SIMON
WALKER HARRIS CHARTERED ACCOUNTANTS Upoważnieni płatnicy Ian HUDGHTON
Simon WALL Asystenci krajowi Nathan GILL
Elizabeth WALLACE Asystenci krajowi Nigel FARAGE
John WALLACE Asystenci krajowi Raymond FINCH
Paulina WALO Asystenci krajowi Michał MARUSIK
Pawel WALO Asystenci krajowi Michał MARUSIK
Birgit WALTER Asystenci akredytowani Maria HEUBUCH
Daniel WALTER Asystenci krajowi Arndt KOHN
Elie WALTHER Stażyści Anne SANDER
Blazej WANDTKE Asystenci krajowi Agnieszka KOZŁOWSKA-RAJEWICZ
Malgorzata WANKE-JAKUBOWSKA Usługodawcy Kazimierz Michał UJAZDOWSKI
Maria WANKE-JERIE Usługodawcy Kazimierz Michał UJAZDOWSKI
Julia WANNINGER Asystenci akredytowani Knut FLECKENSTEIN
Bogumila WARCABA Asystenci krajowi Barbara KUDRYCKA
Liam Ward Asystenci krajowi Keith TAYLOR
Tobias WARK Asystenci akredytowani Jutta STEINRUCK
Szczepan Warmijak Asystenci krajowi Kosma ZŁOTOWSKI
Lisan WARNIER Asystenci akredytowani Esther de LANGE
Bjoern WARREN Asystenci akredytowani Danuta Maria HÜBNER
James WARWICK Asystenci krajowi Charles TANNOCK
Adam WARZECHA Usługodawcy Jan OLBRYCHT
Barbara WASIEWICZ Asystenci krajowi Marek JUREK
Sebastian WATERMEIER Asystenci krajowi Gabriele PREUSS
Matthew James WATSON Asystenci krajowi (grupa) Paul BRANNEN Jude KIRTON-DARLING
Sian WATSON Asystenci krajowi Anthea McINTYRE
Jessica WATTS Asystenci akredytowani Richard CORBETT
Agnieszka WAWRZYK Asystenci akredytowani Michał BONI
WEB INTERACTIVE DESIGN SRL Usługodawcy Maria GRAPINI
Lawrence WEBB Asystenci krajowi Gerard BATTEN
WEBER GUDRUN BUCHALTUNGSSERVICE Upoważnieni płatnicy Constanze KREHL
Johannes WEBER Asystenci akredytowani Norbert LINS
Levent WEBER Asystenci krajowi Thomas HÄNDEL
Erwin WEDZICHA Asystenci krajowi Stanisław ŻÓŁTEK
Holger WEGENER Asystenci krajowi Sven SCHULZE
Bodo WEGMANN Asystenci krajowi Christian EHLER
Robert WEGMANN Asystenci wiceprzewodniczących/kwestorów Rainer WIELAND
Charlie WEIMERS Asystenci akredytowani Lars ADAKTUSSON
Dagmar WEINERT Asystenci krajowi Iris HOFFMANN
Gunda WEISHEIT Asystenci krajowi Manfred WEBER
Rafael Javier WEISKE Asystenci akredytowani Eugen FREUND
Natalie Larissa WEISS Asystenci akredytowani Birgit COLLIN-LANGEN
Patricia WEISS Stażyści Sven SCHULZE
WEISS, HOFMANN & FRANZ GbR Upoważnieni płatnicy Jens GIESEKE Angelika NIEBLER Rainer WIELAND
Annette WELCK Asystenci akredytowani Markus PIEPER
Zbigniew WELENC Asystenci krajowi Janusz ZEMKE
Arpad Zoltan WELKER Asystenci akredytowani Benedek JÁVOR
Sandra WELLERSHAUSEN Asystenci krajowi Sabine VERHEYEN
Robert WELSH Asystenci akredytowani Paul NUTTALL
Wiebke WENK Asystenci krajowi Werner KUHN
Elena WERNER Stażyści Sabine VERHEYEN
Angelika WESSELS Asystenci akredytowani Hermann WINKLER
WESTCOTT THOMAS Upoważnieni płatnicy Geoffrey VAN ORDEN
Anna Wilhelmina WESTERLAKEN Asystenci akredytowani (grupa) Wim van de CAMP Esther de LANGE Jeroen LENAERS Lambert van NISTELROOIJ Annie SCHREIJER-PIERIK
Evelien WESTERT Asystenci akredytowani (grupa) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Mark WESTON Asystenci krajowi Ashley FOX
David WESTSSON Stażyści Max ANDERSSON
WHITE & HOGGARD Upoważnieni płatnicy Louise BOURS David COBURN Jane COLLINS Bill ETHERIDGE Mike HOOKEM Paul NUTTALL
WHITE & HOGGARD Upoważnieni płatnicy (grupa) Jane COLLINS Mike HOOKEM
Marek Gniewoslaw WIDACHA Asystenci krajowi Edward CZESAK
LARAGH ROSE WIDDESS Asystenci krajowi Daniel HANNAN
Lena WIDEFJALL Asystenci akredytowani Bodil VALERO
Carina WIDMANN Usługodawcy Angelika NIEBLER
Karolina WIECKA-SIRY Asystenci krajowi Tadeusz ZWIEFKA
Dariusz WIECZOREK Asystenci krajowi Dariusz ROSATI
Zbigniew Wieczorek Asystenci krajowi Adam GIEREK
Franciszek Adam WIELADEK Usługodawcy Bogusław LIBERADZKI
Aurelie Amandine Helene WIELCHUDA Asystenci akredytowani Siôn SIMON
Malgorzata WIELICZKO Usługodawcy Bogdan Andrzej ZDROJEWSKI
Katarzyna Wiercinska Upoważnieni płatnicy Krzysztof HETMAN
Frederik WIESEN Asystenci akredytowani Pascal ARIMONT
Lena WIETHEGER Asystenci akredytowani Martin HÄUSLING
Erich WIEZORREK Asystenci krajowi Angelika NIEBLER
Veerle WIJFFELS Usługodawcy Bart STAES
Kay WILCOX Asystenci krajowi Clare MOODY
Steffan WILIAM Usługodawcy Jill EVANS
Grazyna WILK Asystenci krajowi Julia PITERA
Ethan Ronan WILKINSON Asystenci akredytowani Nathan GILL
Léo Jonathan WILKINSON Asystenci akredytowani Richard CORBETT
Lukasz WILKOSZ Asystenci akredytowani Andrzej GRZYB
Matthew John WILLIAMS Asystenci akredytowani Afzal KHAN
Rikki WILLIAMS Asystenci krajowi David CAMPBELL BANNERMAN
Catherine WILSON Asystenci akredytowani Julie GIRLING
Anna WIMMER Asystenci krajowi Josef WEIDENHOLZER
Tomasz WINIECKI Asystenci akredytowani Janusz LEWANDOWSKI
Christine WINKLER Asystenci krajowi Monika HOHLMEIER
Sabrina WINTER Asystenci akredytowani (grupa) Eugen FREUND Karoline GRASWANDER-HAINZ Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
Cliff WIRAJENDI Asystenci akredytowani Pascal ARIMONT
Lidia WISNIEWSKA Asystenci krajowi Kosma ZŁOTOWSKI
PAWEL WISNIEWSKI Asystenci akredytowani Dariusz ROSATI
Jolanta Witecka Asystenci krajowi Lidia Joanna GERINGER de OEDENBERG
Witold WITKOWICZ Asystenci krajowi Jan OLBRYCHT
Agata WITKOWSKA Asystenci krajowi Mirosław PIOTROWSKI
Witold WITKOWSKI Asystenci krajowi Czesław HOC
Marina WITTNER Asystenci akredytowani Heinz K. BECKER
Blanche Emmanuelle WIWANE Asystenci akredytowani Maurice PONGA
Wojciech Wnuk Asystenci krajowi Czesław HOC
Pawel WNUKOWSKI Asystenci krajowi Karol KARSKI
Daniel WOCHNER Usługodawcy Michael THEURER
Michael Wohlfart Asystenci krajowi Jutta STEINRUCK
Dorota WOJCIECHOWSKA Usługodawcy Adam GIEREK
Maciej WOJCIECHOWSKI Asystenci krajowi Ryszard Antoni LEGUTKO
Nadia WOJCIESZAK Stażyści Andrzej GRZYB
Dariusz Wojewoda Asystenci krajowi Dariusz ROSATI
Michal WOJTAK Asystenci krajowi Janusz KORWIN-MIKKE
Karol Wojtasik Asystenci krajowi Kosma ZŁOTOWSKI
Michal WOJTOWICZ Asystenci krajowi Czesław Adam SIEKIERSKI
Jasmin Lea WOLECH-NOWAK Asystenci krajowi Barbara KAPPEL
Eva-Maria WOLF-SCHNEIDER Asystenci akredytowani Anneliese DODDS
Sebastian WOLFF Asystenci krajowi Axel VOSS
Julia Sophie WOLFFSON Asystenci akredytowani Daniel CASPARY
Krzysztof Wolinski Asystenci krajowi Jarosław KALINOWSKI
Ursula Wollzenmuller Usługodawcy Angelika NIEBLER
Jakub Wolski Asystenci krajowi Kosma ZŁOTOWSKI
Lara Ianthe WOLTERS Asystenci akredytowani (grupa) Agnes JONGERIUS Kati PIRI Paul TANG
Boguslaw Wontor Asystenci krajowi Bogusław LIBERADZKI
Heather Jane WOOD Asystenci krajowi Theresa GRIFFIN
John Howard WOODHEAD Asystenci krajowi John Stuart AGNEW
William Henry WOODROOFE Asystenci akredytowani John PROCTER
Heath WOODWARD Asystenci krajowi Mary HONEYBALL
Mathias WORTMANN Usługodawcy Tiemo WÖLKEN
Julia Woye Asystenci krajowi Rainer WIELAND
Edyta WOZNIAK Asystenci akredytowani Krzysztof HETMAN
Jerzy WOZNIAK Usługodawcy Janusz ZEMKE
Krystyna WOZNIAK Usługodawcy Janusz ZEMKE
WP/STB/RAE Dinkel+Gack GbR Upoważnieni płatnicy Monika HOHLMEIER
BARNEY WRIGHT Asystenci krajowi Raymond FINCH
Justin Eric WRIGHT Stażyści Peter JAHR
Jakub WROBEL Asystenci krajowi Stanisław OŻÓG
Lukasz WROBEL Asystenci akredytowani Janusz KORWIN-MIKKE
Magdalena Monika WROBEL Asystenci akredytowani Beata GOSIEWSKA
Monika WRONA Asystenci krajowi Anna Elżbieta FOTYGA
WTG Dr. Reinold - Mag. Veith Steuerberatungs GmbH Upoważnieni płatnicy Harald VILIMSKY
Nils WUNSCH Usługodawcy Thomas MANN
Margot Roos Simone WYBO Asystenci akredytowani Tom VANDENKENDELAERE

Asystent akredytowany pracuje w jednym z trzech miejsc pracy Parlamentu Europejskiego (Bruksela, Luksemburg lub Strasburg) na podstawie umowy o pracę opartej na prawie europejskim, zawartej bezpośrednio z Parlamentem. Asystent krajowy pracuje w jednym z państw członkowskich UE i jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę lub umowy o świadczenie usług opartej na prawie prywatnym zawartej bezpośrednio z posłem oraz podlegającej przepisom prawa danego państwa. Posłowie mogą także zatrudniać stażystów w siedzibie PE oraz w państwach członkowskich.
Dodatkowe informacje można znaleźć w części Przepisy dotyczące personelu.