Rezultaty wyszukiwania: 31

Lars ADAKTUSSON
  • Lars ADAKTUSSON
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Szwecja Kristdemokraterna
 
Isabella ADINOLFI
  • Isabella ADINOLFI
  • Grupa Europa Wolności i Demokracji Bezpośredniej
  • Włochy Movimento 5 Stelle
 
Marco AFFRONTE
  • Marco AFFRONTE
  • Grupa Europa Wolności i Demokracji Bezpośredniej
  • Włochy Movimento 5 Stelle
 
Laura AGEA
  • Laura AGEA
  • Grupa Europa Wolności i Demokracji Bezpośredniej
  • Włochy Movimento 5 Stelle
 
John Stuart AGNEW
  • John Stuart AGNEW
  • Grupa Europa Wolności i Demokracji Bezpośredniej
  • Wielka Brytania United Kingdom Independence Party
 
Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA
  • Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Hiszpania Partido Socialista Obrero Español
 
Daniela AIUTO
  • Daniela AIUTO
  • Grupa Europa Wolności i Demokracji Bezpośredniej
  • Włochy Movimento 5 Stelle
 
Tim AKER
  • Tim AKER
  • Grupa Europa Wolności i Demokracji Bezpośredniej
  • Wielka Brytania United Kingdom Independence Party
 
Marina ALBIOL GUZMÁN
  • Marina ALBIOL GUZMÁN
  • Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica
  • Hiszpania Izquierda Unida
 
Jan Philipp ALBRECHT
  • Jan Philipp ALBRECHT
  • Grupa Zielonych / Wolne Przymierze Europejskie
  • Niemcy Bündnis 90/Die Grünen
 
Nedzhmi ALI
  • Nedzhmi ALI
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Bułgaria Movement for Rights and Freedoms
 
Louis ALIOT
 
Michèle ALLIOT-MARIE
  • Michèle ALLIOT-MARIE
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Francja Union pour un Mouvement Populaire
 
Lucy ANDERSON
  • Lucy ANDERSON
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Wielka Brytania Labour Party
 
Martina ANDERSON
  • Martina ANDERSON
  • Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica
  • Wielka Brytania Sinn Fein
 
Max ANDERSSON
  • Max ANDERSSON
  • Grupa Zielonych / Wolne Przymierze Europejskie
  • Szwecja Miljöpartiet de gröna
 
Eric ANDRIEU
  • Eric ANDRIEU
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Francja Parti socialiste
 
Nikos ANDROULAKIS
  • Nikos ANDROULAKIS
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Grecja Panhellenic Socialist Movement - Olive Tree
 
Gerolf ANNEMANS
 
Maria ARENA
  • Maria ARENA
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Belgia Parti Socialiste
 
Pascal ARIMONT
  • Pascal ARIMONT
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Belgia Christlich Soziale Partei
 
Marie-Christine ARNAUTU
 
Jonathan ARNOTT
  • Jonathan ARNOTT
  • Grupa Europa Wolności i Demokracji Bezpośredniej
  • Wielka Brytania United Kingdom Independence Party
 
Jean ARTHUIS
  • Jean ARTHUIS
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Francja Union des Démocrates et Indépendants
 
Richard ASHWORTH
  • Richard ASHWORTH
  • Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy
  • Wielka Brytania Conservative Party
 
Francisco ASSIS
  • Francisco ASSIS
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Portugalia Partido Socialista
 
Janice ATKINSON
  • Janice ATKINSON
  • Grupa Europa Wolności i Demokracji Bezpośredniej
  • Wielka Brytania United Kingdom Independence Party
 
Margrete AUKEN
  • Margrete AUKEN
  • Grupa Zielonych / Wolne Przymierze Europejskie
  • Dania Socialistisk Folkeparti
 
Petras AUŠTREVIČIUS
  • Petras AUŠTREVIČIUS
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Litwa Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
 
Inés AYALA SENDER
  • Inés AYALA SENDER
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Hiszpania Partido Socialista Obrero Español
 
Pilar AYUSO
  • Pilar AYUSO
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Hiszpania Partido Popular