Rezultaty wyszukiwania: 71

Ildikó GÁLL-PELCZ
  • Ildikó GÁLL-PELCZ
  • 1 lipiec 2014 - 31 sierpień 2017
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Węgry Fidesz-Magyar Polgári Szövetség-Keresztény Demokrata Néppárt
 
Petr MACH
  • Petr MACH
  • 1 lipiec 2014 - 31 sierpień 2017
  • Grupa Europa Wolności i Demokracji Bezpośredniej
  • Republika Czeska Strana svobodných občanů
 
Roger HELMER
  • Roger HELMER
  • 1 lipiec 2014 - 31 lipiec 2017
  • Grupa Europa Wolności i Demokracji Bezpośredniej
  • Wielka Brytania United Kingdom Independence Party
 
Louis ALIOT
  • Louis ALIOT
  • 1 lipiec 2014 - 20 lipiec 2017
  • Grupa Europa Narodów i Wolności
  • Francja Front national
 
Mariya GABRIEL
  • Mariya GABRIEL
  • 1 lipiec 2014 - 6 lipiec 2017
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Bułgaria Citizens for European Development of Bulgaria
 
Herbert REUL
  • Herbert REUL
  • 1 lipiec 2014 - 6 lipiec 2017
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Niemcy Christlich Demokratische Union Deutschlands
 
Victor NEGRESCU
  • Victor NEGRESCU
  • 1 lipiec 2014 - 29 czerwiec 2017
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Rumunia Partidul Social Democrat
 
Therese COMODINI CACHIA
  • Therese COMODINI CACHIA
  • 1 lipiec 2014 - 23 czerwiec 2017
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Malta Partit Nazzjonalista
 
Ian DUNCAN
  • Ian DUNCAN
  • 1 lipiec 2014 - 22 czerwiec 2017
  • Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy
  • Wielka Brytania Conservative Party
 
Marine LE PEN
  • Marine LE PEN
  • 1 lipiec 2014 - 18 czerwiec 2017
  • Grupa Europa Narodów i Wolności
  • Francja Front national
 
Jean-Luc MÉLENCHON
  • Jean-Luc MÉLENCHON
  • 1 lipiec 2014 - 18 czerwiec 2017
  • Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica
  • Francja Front de Gauche
 
Anneliese DODDS
  • Anneliese DODDS
  • 1 lipiec 2014 - 8 czerwiec 2017
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Wielka Brytania Labour Party
 
Vicky FORD
  • Vicky FORD
  • 1 lipiec 2014 - 8 czerwiec 2017
  • Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy
  • Wielka Brytania Conservative Party
 
Afzal KHAN
  • Afzal KHAN
  • 1 lipiec 2014 - 8 czerwiec 2017
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Wielka Brytania Labour Party
 
Andrew LEWER
  • Andrew LEWER
  • 1 lipiec 2014 - 8 czerwiec 2017
  • Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy
  • Wielka Brytania Conservative Party
 
Marielle de SARNEZ
  • Marielle de SARNEZ
  • 1 lipiec 2014 - 17 maj 2017
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Francja Mouvement Démocrate
 
Sylvie GOULARD
  • Sylvie GOULARD
  • 1 lipiec 2014 - 17 maj 2017
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Francja La République en marche
 
Vicky MAEIJER
  • Vicky MAEIJER
  • 1 lipiec 2014 - 15 marzec 2017
  • Grupa Europa Narodów i Wolności
  • Holandia Partij voor de Vrijheid
 
Martin SCHULZ
  • Martin SCHULZ
  • 1 lipiec 2014 - 10 luty 2017
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Niemcy Sozialdemokratische Partei Deutschlands
 
Iliana IOTOVA
  • Iliana IOTOVA
  • 1 lipiec 2014 - 16 styczeń 2017
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Bułgaria Bulgarian Socialist Party
 
Ernest MARAGALL
  • Ernest MARAGALL
  • 1 lipiec 2014 - 30 grudzień 2016
  • Grupa Zielonych / Wolne Przymierze Europejskie
  • Hiszpania Nova Esquerra Catalana
 
Pablo ZALBA BIDEGAIN
  • Pablo ZALBA BIDEGAIN
  • 1 lipiec 2014 - 17 listopad 2016
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Hiszpania Partido Popular
 
Richard HOWITT
  • Richard HOWITT
  • 1 lipiec 2014 - 1 listopad 2016
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Wielka Brytania Labour Party
 
Matthias GROOTE
  • Matthias GROOTE
  • 1 lipiec 2014 - 31 październik 2016
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Niemcy Sozialdemokratische Partei Deutschlands
 
Andrej PLENKOVIĆ
  • Andrej PLENKOVIĆ
  • 1 lipiec 2014 - 13 październik 2016
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Chorwacja Hrvatska demokratska zajednica
 
Davor Ivo STIER
  • Davor Ivo STIER
  • 1 lipiec 2014 - 13 październik 2016
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Chorwacja Hrvatska demokratska zajednica
 
Jordi Vicent SEBASTIA TALAVERA
 
Timothy KIRKHOPE
  • Timothy KIRKHOPE
  • 1 lipiec 2014 - 5 październik 2016
  • Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy
  • Wielka Brytania Conservative Party
 
Elisa FERREIRA
  • Elisa FERREIRA
  • 1 lipiec 2014 - 19 czerwiec 2016
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Portugalia Partido Socialista
 
Gianluca BUONANNO
  • Gianluca BUONANNO
  • 1 lipiec 2014 - 5 czerwiec 2016
  • Grupa Europa Narodów i Wolności
  • Włochy Lega Nord
 
Peter ERIKSSON
  • Peter ERIKSSON
  • 1 lipiec 2014 - 24 maj 2016
  • Grupa Zielonych / Wolne Przymierze Europejskie
  • Szwecja Miljöpartiet de gröna
 
Gabrielius LANDSBERGIS
  • Gabrielius LANDSBERGIS
  • 1 lipiec 2014 - 12 maj 2016
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Litwa Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai
 
Janusz WOJCIECHOWSKI
  • Janusz WOJCIECHOWSKI
  • 1 lipiec 2014 - 7 maj 2016
  • Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy
  • Polska Prawo i Sprawiedliwość
 
Philippe DE BACKER
  • Philippe DE BACKER
  • 1 lipiec 2014 - 2 maj 2016
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Belgia Open Vlaamse Liberalen en Democraten
 
Ulla TØRNÆS
  • Ulla TØRNÆS
  • 1 lipiec 2014 - 29 luty 2016
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Dania Venstre, Danmarks Liberale Parti
 
Inês Cristina ZUBER
  • Inês Cristina ZUBER
  • 1 lipiec 2014 - 30 styczeń 2016
  • Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica
  • Portugalia Partido Comunista Português
 
Miloslav RANSDORF
  • Miloslav RANSDORF
  • 1 lipiec 2014 - 22 styczeń 2016
  • Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica
  • Republika Czeska Komunistická strana Čech a Moravy
 
Juan Carlos GIRAUTA VIDAL
  • Juan Carlos GIRAUTA VIDAL
  • 1 lipiec 2014 - 11 styczeń 2016
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Hiszpania Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
 
Fernando MAURA BARANDIARÁN
  • Fernando MAURA BARANDIARÁN
  • 1 lipiec 2014 - 24 listopad 2015
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Hiszpania Delegación Ciudadanos Europeos
 
Marek Józef GRÓBARCZYK
  • Marek Józef GRÓBARCZYK
  • 1 lipiec 2014 - 15 listopad 2015
  • Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy
  • Polska Prawo i Sprawiedliwość
 
Dawid Bohdan JACKIEWICZ
  • Dawid Bohdan JACKIEWICZ
  • 1 lipiec 2014 - 15 listopad 2015
  • Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy
  • Polska Prawo i Sprawiedliwość
 
Pablo IGLESIAS
  • Pablo IGLESIAS
  • 1 lipiec 2014 - 27 październik 2015
  • Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica
  • Hiszpania PODEMOS
 
Marit PAULSEN
  • Marit PAULSEN
  • 1 lipiec 2014 - 29 wrzesień 2015
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Szwecja Liberalerna
 
Giovanni TOTI
  • Giovanni TOTI
  • 1 lipiec 2014 - 9 lipiec 2015
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Włochy Forza Italia
 
Emmanouil GLEZOS
  • Emmanouil GLEZOS
  • 1 lipiec 2014 - 8 lipiec 2015
  • Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica
  • Grecja Coalition of the Radical Left
 
Jörg LEICHTFRIED
  • Jörg LEICHTFRIED
  • 1 lipiec 2014 - 23 czerwiec 2015
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Austria Sozialdemokratische Partei Österreichs
 
Andrzej DUDA
  • Andrzej DUDA
  • 1 lipiec 2014 - 25 maj 2015
  • Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy
  • Polska Prawo i Sprawiedliwość
 
Hans JANSEN
  • Hans JANSEN
  • 1 lipiec 2014 - 5 maj 2015
  • Niezrzeszeni
  • Holandia Partij voor de Vrijheid
 
Olli REHN
  • Olli REHN
  • 1 lipiec 2014 - 26 kwiecień 2015
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Finlandia Suomen Keskusta
 
Sampo TERHO
  • Sampo TERHO
  • 1 lipiec 2014 - 26 kwiecień 2015
  • Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy
  • Finlandia Perussuomalaiset
 
Pablo ECHENIQUE
  • Pablo ECHENIQUE
  • 1 lipiec 2014 - 14 marzec 2015
  • Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica
  • Hiszpania PODEMOS
 
Teresa RODRIGUEZ-RUBIO
  • Teresa RODRIGUEZ-RUBIO
  • 1 lipiec 2014 - 4 marzec 2015
  • Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica
  • Hiszpania PODEMOS
 
Eduard-Raul HELLVIG
  • Eduard-Raul HELLVIG
  • 1 lipiec 2014 - 1 marzec 2015
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Rumunia Partidul Naţional Liberal
 
Alessandra MORETTI
  • Alessandra MORETTI
  • 1 lipiec 2014 - 1 luty 2015
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Włochy Partito Democratico
 
Georgios KATROUGKALOS
  • Georgios KATROUGKALOS
  • 1 lipiec 2014 - 26 styczeń 2015
  • Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica
  • Grecja Coalition of the Radical Left
 
Annemie NEYTS-UYTTEBROECK
  • Annemie NEYTS-UYTTEBROECK
  • 1 lipiec 2014 - 31 grudzień 2014
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Belgia Open Vlaamse Liberalen en Democraten
 
Philip BRADBOURN
  • Philip BRADBOURN
  • 1 lipiec 2014 - 20 grudzień 2014
  • Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy
  • Wielka Brytania Conservative Party
 
Louis IDE
  • Louis IDE
  • 1 lipiec 2014 - 18 grudzień 2014
  • Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy
  • Belgia Nieuw-Vlaamse Alliantie
 
Tomislav DONCHEV
  • Tomislav DONCHEV
  • 1 lipiec 2014 - 6 listopad 2014
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Bułgaria Citizens for European Development of Bulgaria
 
Andrus ANSIP
  • Andrus ANSIP
  • 1 lipiec 2014 - 31 październik 2014
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Estonia Eesti Reformierakond
 
Miguel ARIAS CAÑETE
  • Miguel ARIAS CAÑETE
  • 1 lipiec 2014 - 31 październik 2014
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Hiszpania Partido Popular
 
Corina CREȚU
  • Corina CREȚU
  • 1 lipiec 2014 - 31 październik 2014
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Rumunia Partidul Social Democrat
 
Valdis DOMBROVSKIS
  • Valdis DOMBROVSKIS
  • 1 lipiec 2014 - 31 październik 2014
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Łotwa Partija "VIENOTĪBA"
 
Christos STYLIANIDES
  • Christos STYLIANIDES
  • 1 lipiec 2014 - 31 październik 2014
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Cypr Democratic Rally
 
Marianne THYSSEN
  • Marianne THYSSEN
  • 1 lipiec 2014 - 31 październik 2014
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Belgia Christen-Democratisch & Vlaams
 
Francisco SOSA WAGNER
  • Francisco SOSA WAGNER
  • 1 lipiec 2014 - 19 październik 2014
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Hiszpania Unión, Progreso y Democracia
 
Johan VAN OVERTVELDT
  • Johan VAN OVERTVELDT
  • 1 lipiec 2014 - 10 październik 2014
  • Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy
  • Belgia Nieuw-Vlaamse Alliantie
 
Isabella LÖVIN
  • Isabella LÖVIN
  • 1 lipiec 2014 - 2 październik 2014
  • Grupa Zielonych / Wolne Przymierze Europejskie
  • Szwecja Miljöpartiet de gröna
 
Carlos JIMÉNEZ VILLAREJO
  • Carlos JIMÉNEZ VILLAREJO
  • 1 lipiec 2014 - 31 lipiec 2014
  • Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica
  • Hiszpania PODEMOS
 
Willy MEYER
  • Willy MEYER
  • 1 lipiec 2014 - 9 lipiec 2014
  • Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica
  • Hiszpania Izquierda Unida
 
Flavio TOSI
  • Flavio TOSI
  • 1 lipiec 2014 - 8 lipiec 2014
  • Niezrzeszeni
  • Włochy Lega Nord