Rezultaty wyszukiwania: 89

Harlem DÉSIR
  • Harlem DÉSIR
  • 14 lipiec 2009 - 8 kwiecień 2014
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Francja Parti socialiste
 
Ivari PADAR
  • Ivari PADAR
  • 14 lipiec 2009 - 6 kwiecień 2014
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Estonia Sotsiaaldemokraatlik Erakond
 
Klaus-Heiner LEHNE
  • Klaus-Heiner LEHNE
  • 14 lipiec 2009 - 28 luty 2014
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Niemcy Christlich Demokratische Union Deutschlands
 
Francesca BARRACCIU
  • Francesca BARRACCIU
  • 17 grudzień 2012 - 27 luty 2014
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Włochy Partito Democratico
 
Søren Bo SØNDERGAARD
  • Søren Bo SØNDERGAARD
  • 14 lipiec 2009 - 4 luty 2014
  • Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica
  • Dania Folkebevægelsen mod EU
 
Vladimír REMEK
  • Vladimír REMEK
  • 14 lipiec 2009 - 15 grudzień 2013
  • Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica
  • Republika Czeska Komunistická strana Čech a Moravy
 
Dan JØRGENSEN
  • Dan JØRGENSEN
  • 14 lipiec 2009 - 11 grudzień 2013
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Dania Socialdemokratiet
 
Lena KOLARSKA-BOBIŃSKA
  • Lena KOLARSKA-BOBIŃSKA
  • 14 lipiec 2009 - 2 grudzień 2013
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Polska Platforma Obywatelska
 
Rafał TRZASKOWSKI
  • Rafał TRZASKOWSKI
  • 14 lipiec 2009 - 2 grudzień 2013
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Polska Platforma Obywatelska
 
Franziska Katharina BRANTNER
  • Franziska Katharina BRANTNER
  • 14 lipiec 2009 - 21 październik 2013
  • Grupa Zielonych / Wolne Przymierze Europejskie
  • Niemcy Bündnis 90/Die Grünen
 
Anja WEISGERBER
  • Anja WEISGERBER
  • 14 lipiec 2009 - 21 październik 2013
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Niemcy Christlich-Soziale Union in Bayern e.V.
 
Ramona Nicole MĂNESCU
  • Ramona Nicole MĂNESCU
  • 14 lipiec 2009 - 25 sierpień 2013
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Rumunia Partidul Naţional Liberal
 
Lothar BISKY
  • Lothar BISKY
  • 14 lipiec 2009 - 13 sierpień 2013
  • Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica
  • Niemcy DIE LINKE.
 
Ana Maria MIRANDA PAZ
  • Ana Maria MIRANDA PAZ
  • 1 styczeń 2012 - 9 lipiec 2013
  • Grupa Zielonych / Wolne Przymierze Europejskie
  • Hiszpania Bloque Nacionalista Galego
 
Cristian Silviu BUŞOI
  • Cristian Silviu BUŞOI
  • 14 lipiec 2009 - 27 czerwiec 2013
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Rumunia Partidul Naţional Liberal
 
Kristian VIGENIN
  • Kristian VIGENIN
  • 14 lipiec 2009 - 28 maj 2013
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Bułgaria Coalition for Bulgaria
 
Debora SERRACCHIANI
  • Debora SERRACCHIANI
  • 14 lipiec 2009 - 6 maj 2013
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Włochy Partito Democratico
 
Simon BUSUTTIL
  • Simon BUSUTTIL
  • 14 lipiec 2009 - 5 kwiecień 2013
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Malta Partit Nazzjonalista
 
Gabriele ALBERTINI
  • Gabriele ALBERTINI
  • 14 lipiec 2009 - 14 marzec 2013
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Włochy Il Popolo della Libertà
 
Mario MAURO
  • Mario MAURO
  • 14 lipiec 2009 - 14 marzec 2013
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Włochy Il Popolo della Libertà
 
Gianluca SUSTA
  • Gianluca SUSTA
  • 14 lipiec 2009 - 14 marzec 2013
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Włochy Partito Democratico
 
Louis GRECH
  • Louis GRECH
  • 14 lipiec 2009 - 12 marzec 2013
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Malta Partit Laburista
 
Edward SCICLUNA
  • Edward SCICLUNA
  • 14 lipiec 2009 - 12 marzec 2013
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Malta Partit Laburista
 
Ioannis KASOULIDES
  • Ioannis KASOULIDES
  • 14 lipiec 2009 - 28 luty 2013
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Cypr Democratic Rally
 
Frieda BREPOELS
  • Frieda BREPOELS
  • 14 lipiec 2009 - 30 styczeń 2013
  • Grupa Zielonych / Wolne Przymierze Europejskie
  • Belgia Nieuw-Vlaamse Alliantie
 
Iliana IVANOVA
  • Iliana IVANOVA
  • 14 lipiec 2009 - 31 grudzień 2012
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Bułgaria Citizens for European Development of Bulgaria
 
George BECALI
  • George BECALI
  • 14 lipiec 2009 - 18 grudzień 2012
  • Niezrzeszeni
  • Rumunia Partidul România Mare
 
Rosario CROCETTA
  • Rosario CROCETTA
  • 14 lipiec 2009 - 16 grudzień 2012
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Włochy Partito Democratico
 
Emil STOYANOV
  • Emil STOYANOV
  • 14 lipiec 2009 - 15 listopad 2012
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Bułgaria Citizens for European Development of Bulgaria
 
Viktor USPASKICH
  • Viktor USPASKICH
  • 14 lipiec 2009 - 15 listopad 2012
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Litwa Darbo partija
 
Barry MADLENER
  • Barry MADLENER
  • 14 lipiec 2009 - 19 wrzesień 2012
  • Niezrzeszeni
  • Holandia Partij voor de Vrijheid
 
Kyriakos MAVRONIKOLAS
  • Kyriakos MAVRONIKOLAS
  • 14 lipiec 2009 - 31 sierpień 2012
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Cypr Movement for Social Democracy EDEK
 
Jiří HAVEL
  • Jiří HAVEL
  • 14 lipiec 2009 - 8 lipiec 2012
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Republika Czeska Česká strana sociálně demokratická
 
Carl HAGLUND
  • Carl HAGLUND
  • 14 lipiec 2009 - 4 lipiec 2012
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Finlandia Svenska folkpartiet
 
Damien ABAD
  • Damien ABAD
  • 14 lipiec 2009 - 16 czerwiec 2012
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Francja Nouveau Centre
 
Estelle GRELIER
  • Estelle GRELIER
  • 14 lipiec 2009 - 16 czerwiec 2012
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Francja Parti socialiste
 
Michel DANTIN
  • Michel DANTIN
  • 14 lipiec 2009 - 15 czerwiec 2012
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Francja Union pour un Mouvement Populaire
 
Kader ARIF
  • Kader ARIF
  • 14 lipiec 2009 - 15 maj 2012
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Francja Parti socialiste
 
Pascal CANFIN
  • Pascal CANFIN
  • 14 lipiec 2009 - 15 maj 2012
  • Grupa Zielonych / Wolne Przymierze Europejskie
  • Francja Europe Écologie
 
Stéphane LE FOLL
  • Stéphane LE FOLL
  • 14 lipiec 2009 - 15 maj 2012
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Francja Parti socialiste
 
Vincent PEILLON
  • Vincent PEILLON
  • 14 lipiec 2009 - 15 maj 2012
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Francja Parti socialiste
 
János ÁDER
  • János ÁDER
  • 14 lipiec 2009 - 9 maj 2012
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Węgry Fidesz-Magyar Polgári Szövetség-Keresztény Demokrata Néppárt
 
Rovana PLUMB
  • Rovana PLUMB
  • 14 lipiec 2009 - 6 maj 2012
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Rumunia Partidul Social Democrat
 
Bairbre de BRÚN
  • Bairbre de BRÚN
  • 14 lipiec 2009 - 2 maj 2012
  • Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica
  • Wielka Brytania Sinn Féin
 
Miguel PORTAS
  • Miguel PORTAS
  • 14 lipiec 2009 - 24 kwiecień 2012
  • Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica
  • Portugalia Bloco de Esquerda
 
Kurt LECHNER
  • Kurt LECHNER
  • 14 lipiec 2009 - 16 marzec 2012
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Niemcy Christlich Demokratische Union Deutschlands
 
Ville ITÄLÄ
  • Ville ITÄLÄ
  • 14 lipiec 2009 - 29 luty 2012
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Finlandia Kansallinen Kokoomus
 
Elizabeth LYNNE
  • Elizabeth LYNNE
  • 14 lipiec 2009 - 3 luty 2012
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Wielka Brytania Liberal Democrats Party
 
Proinsias DE ROSSA
  • Proinsias DE ROSSA
  • 14 lipiec 2009 - 1 luty 2012
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Irlandia Labour Party
 
Michail TREMOPOULOS
  • Michail TREMOPOULOS
  • 14 lipiec 2009 - 1 luty 2012
  • Grupa Zielonych / Wolne Przymierze Europejskie
  • Grecja Ecologist Greens
 
Diana WALLIS
  • Diana WALLIS
  • 14 lipiec 2009 - 31 styczeń 2012
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Wielka Brytania Liberal Democrats Party
 
Ilda FIGUEIREDO
  • Ilda FIGUEIREDO
  • 14 lipiec 2009 - 17 styczeń 2012
  • Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica
  • Portugalia Coligação Democrática Unitária (PCP-PEV)
 
Elie HOARAU
  • Elie HOARAU
  • 14 lipiec 2009 - 3 styczeń 2012
  • Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica
  • Francja Parti communiste réunionnais
 
Oriol JUNQUERAS VIES
  • Oriol JUNQUERAS VIES
  • 14 lipiec 2009 - 31 grudzień 2011
  • Grupa Zielonych / Wolne Przymierze Europejskie
  • Hiszpania Europa de los Pueblos-Verdes
 
Íñigo MÉNDEZ DE VIGO
  • Íñigo MÉNDEZ DE VIGO
  • 14 lipiec 2009 - 22 grudzień 2011
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Hiszpania Partido Popular
 
José Manuel GARCÍA-MARGALLO Y MARFIL
 
Lena EK
  • Lena EK
  • 14 lipiec 2009 - 28 wrzesień 2011
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Szwecja Centerpartiet
 
Dirk STERCKX
  • Dirk STERCKX
  • 14 lipiec 2009 - 6 wrzesień 2011
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Belgia Open Vlaamse Liberalen en Democraten
 
Daniël van der STOEP
 
Eva-Britt SVENSSON
  • Eva-Britt SVENSSON
  • 14 lipiec 2009 - 31 sierpień 2011
  • Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica
  • Szwecja Vänsterpartiet
 
Luigi de MAGISTRIS
  • Luigi de MAGISTRIS
  • 14 lipiec 2009 - 18 lipiec 2011
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Włochy Italia dei Valori - Lista Di Pietro
 
Dominique BAUDIS
  • Dominique BAUDIS
  • 14 lipiec 2009 - 22 czerwiec 2011
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Francja Union pour un Mouvement Populaire
 
Heidi HAUTALA
  • Heidi HAUTALA
  • 14 lipiec 2009 - 21 czerwiec 2011
  • Grupa Zielonych / Wolne Przymierze Europejskie
  • Finlandia Vihreä liitto
 
Stavros LAMBRINIDIS
  • Stavros LAMBRINIDIS
  • 14 lipiec 2009 - 16 czerwiec 2011
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Grecja Panhellenic Socialist Movement
 
Giovanni COLLINO
  • Giovanni COLLINO
  • 14 lipiec 2009 - 5 czerwiec 2011
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Włochy Il Popolo della Libertà
 
Timo SOINI
  • Timo SOINI
  • 14 lipiec 2009 - 25 kwiecień 2011
  • Europa Wolności i Demokracji
  • Finlandia Perussuomalaiset
 
Hella RANNER
  • Hella RANNER
  • 14 lipiec 2009 - 31 marzec 2011
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Austria Österreichische Volkspartei
 
Catherine SOULLIE
  • Catherine SOULLIE
  • 14 lipiec 2009 - 23 marzec 2011
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Francja Union pour un Mouvement Populaire
 
Ernst STRASSER
  • Ernst STRASSER
  • 14 lipiec 2009 - 23 marzec 2011
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Austria Österreichische Volkspartei
 
Zoran THALER
  • Zoran THALER
  • 14 lipiec 2009 - 20 marzec 2011
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Słowenia Socialni demokrati
 
Joe HIGGINS
  • Joe HIGGINS
  • 14 lipiec 2009 - 24 luty 2011
  • Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica
  • Irlandia Socialist Party
 
Alan KELLY
  • Alan KELLY
  • 14 lipiec 2009 - 24 luty 2011
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Irlandia Labour Party
 
Christophe BÉCHU
  • Christophe BÉCHU
  • 14 lipiec 2009 - 31 grudzień 2010
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Francja Union pour un Mouvement Populaire
 
Pascale GRUNY
  • Pascale GRUNY
  • 14 lipiec 2009 - 13 grudzień 2010
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Francja Union pour un Mouvement Populaire
 
Ramón JÁUREGUI ATONDO
  • Ramón JÁUREGUI ATONDO
  • 14 lipiec 2009 - 20 październik 2010
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Hiszpania Partido Socialista Obrero Español
 
Enikő GYŐRI
  • Enikő GYŐRI
  • 14 lipiec 2009 - 31 sierpień 2010
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Węgry Fidesz-Magyar Polgári Szövetség-Keresztény Demokrata Néppárt
 
Magdalena ALVAREZ
  • Magdalena ALVAREZ
  • 14 lipiec 2009 - 15 lipiec 2010
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Hiszpania Partido Socialista Obrero Español
 
Louis BONTES
  • Louis BONTES
  • 14 lipiec 2009 - 16 czerwiec 2010
  • Niezrzeszeni
  • Holandia Partij voor de Vrijheid
 
Jeanine HENNIS-PLASSCHAERT
  • Jeanine HENNIS-PLASSCHAERT
  • 14 lipiec 2009 - 16 czerwiec 2010
  • Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
  • Holandia Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
 
Caroline LUCAS
  • Caroline LUCAS
  • 14 lipiec 2009 - 17 maj 2010
  • Grupa Zielonych / Wolne Przymierze Europejskie
  • Wielka Brytania Green Party
 
Zoltán BALCZÓ
  • Zoltán BALCZÓ
  • 14 lipiec 2009 - 13 maj 2010
  • Niezrzeszeni
  • Węgry Jobbik Magyarországért Mozgalom
 
Pál SCHMITT
  • Pál SCHMITT
  • 14 lipiec 2009 - 13 maj 2010
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Węgry Fidesz-Magyar Polgári Szövetség-Keresztény Demokrata Néppárt
 
Michel BARNIER
  • Michel BARNIER
  • 14 lipiec 2009 - 9 luty 2010
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Francja Union pour un Mouvement Populaire
 
Janusz LEWANDOWSKI
  • Janusz LEWANDOWSKI
  • 14 lipiec 2009 - 9 luty 2010
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Polska Platforma Obywatelska
 
Athanasios PAFILIS
  • Athanasios PAFILIS
  • 14 lipiec 2009 - 13 październik 2009
  • Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica
  • Grecja Communist Party of Greece
 
Athanasios PLEVRIS
  • Athanasios PLEVRIS
  • 14 lipiec 2009 - 13 październik 2009
  • Europa Wolności i Demokracji
  • Grecja Popular Orthodox Rally - G. Karatzaferis
 
Giorgos PAPAKONSTANTINOU
  • Giorgos PAPAKONSTANTINOU
  • 14 lipiec 2009 - 6 październik 2009
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Grecja Panhellenic Socialist Movement
 
Rumiana JELEVA
  • Rumiana JELEVA
  • 14 lipiec 2009 - 26 lipiec 2009
  • Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci)
  • Bułgaria Citizens for European Development of Bulgaria
 
Jean-Claude MARCOURT
  • Jean-Claude MARCOURT
  • 14 lipiec 2009 - 15 lipiec 2009
  • Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim
  • Belgia Parti Socialiste