Franco BORGO : 3. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Skupina Európskej ludovej strany (Krestansko-demokratická skupina) - Člen
  • 21-01-1992 / 18-07-1994 : Skupina Európskej ludovej strany (Krestansko-demokratická skupina) - Člen predsedníctva

Národné strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Taliansko)

Predseda 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pre polnohospodárstvo, rybolovné oblasti a rozvoj vidieka

Podpredseda 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pre polnohospodárstvo, loviská rýb a rozvoj vidieka

Člen 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pre rozvoj a kooperáciu
  • 27-07-1989 / 12-09-1990 : Clenovia z Európskeho parlamentu do spolocného zhromaždenia Dohody medzi Africkými, Karibskými a Tichomorskými štátmi a EHS (ACP-EEC)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Dohoda medzi Africkými, Karibskými a Tichomorskými štátmi a Európskym hospodárskym spolocenstvom (ACP-EEC)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Clenovia z Európskeho parlamentu do spolocného zhromaždenia Dohody medzi ACP a EHS (ACP-EEC)

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pre životné prostredie, zdravie verejnosti a ochranu spotrebitela
  • 15-01-1992 / 25-02-1992 : Delegácia pre vztahy s Islandom
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegácia pre vztahy s krajinami Strednej Ameriky a Mexikom
  • 15-01-1992 / 31-01-1994 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Rakúsko
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pre rozpocty
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegácia pre vztahy s krajinami Strednej Ameriky a Mexikom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Rakúsko
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegácia pre vztahy s krajinami Strednej Ameriky a Mexikom