Neil BLANEY : 3. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Skupina Rainbow (Dúha) v Európskom parlamente - Pokladník

Národné strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Independent (Írsko)

Člen 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pre polnohospodárstvo, loviská rýb a rozvoj vidieka
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegácia pre vztahy s Austráliou a Novým Zélandom
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegácia pre vztahy so Spojenými štátmi
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pre polnohospodárstvo, rybolovné oblasti a rozvoj vidieka
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Podvýbor pre rybolovné oblasti
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegácia pre vztahy so Spojenými štátmi
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegácia pre vztahy so Spojenými štátmi