Rinaldo BONTEMPI : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany európskych socialistov - Člen

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 31-12-1998 : Partito democratico della sinistra (Taliansko)
  • 01-01-1999 / 19-07-1999 : Democratici di Sinistra (Taliansko)

Podpredseda 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre obcianske slobody a vnútorné záležitosti

Člen 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Výbor pre obcianske slobody a vnútorné záležitosti
  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Docasný výbor pre zamestnanost
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu a Arabskou Maghrebskou úniou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu a Arabskou Maghrebskou úniou
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Clenovia z Európskeho parlamentu do spolocného zhromaždenia Dohody medzi Africkými, Karibskými a Tichomorskými štátmi a Európskou úniou (ACP-EU)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre obcianske slobody a vnútorné záležitosti
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Clenovia z Európskeho parlamentu do spolocného zhromaždenia Dohody medzi Africkými, Karibskými a Tichomorskými štátmi a Európskou úniou (ACP-EU)

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 26-01-1995 : Výbor pre petície
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre výskum, technologický rozvoj a energiu
  • 26-01-1995 / 15-01-1997 : Výbor pre sociálne záležitosti a zamestnanost
  • 16-01-1996 / 17-07-1996 : Docasný výbor pre preverovanie tranzitného systému spolocenstva
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Docasný výbor pre preverovanie tranzitného systému spolocenstva
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s krajinami Strednej Ameriky a Mexikom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre regionálnu politiku
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre vztahy s krajinami Strednej Ameriky a Mexikom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre vztahy s krajinami Strednej Ameriky a Mexikom