Didier H.M.F. ANGER : 3. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Skupina zelených v Európskom parlamente - Člen

Národné strany 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Les Verts-Europe-Ecologie (Francúzsko)

Podpredseda 

  • 16-04-1991 / 10-12-1991 : Výbor pre energiu, výskum a technológiu

Člen 

  • 26-07-1989 / 16-04-1991 : Výbor pre energiu, výskum a technológiu
  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Delegácia pre vztahy so Švédskom, Fínskom, Islandom a Škandinávskou radou

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Výbor pre regionálnu politiku a regionálne plánovanie