Maria Adelaide AGLIETTA : 4. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina zelených v Európskom parlamente - Členka

Národné strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Federazione dei Verdi (Taliansko)

Člen 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre inštitucionálne záležitosti
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre rokovací poriadok, overovanie poverovacích listín a imunity
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pre ludské práva
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegácia pre vztahy s Cínskou ludovou republikou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegácia pre vztahy s Cínskou ludovou republikou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre inštitucionálne záležitosti
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre rokovací poriadok, overovanie poverovacích listín a imunity
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pre ludské práva

Náhradníčka 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pre obcianske slobody a vnútorné záležitosti
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegácia pre vztahy s Cínskou ludovou republikou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pre Zahranicné záležitosti, bezpecnostnú a obrannú politiku
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegácia pre vztahy s Cínskou ludovou republikou
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegácia pre vztahy s Cínskou ludovou republikou