Marie-Christine AULAS : 3. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Skupina zelených v Európskom parlamente - Členka

Národné strany 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Les Verts-Europe-Ecologie (Francúzsko)

Podpredsedníčka 

  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Výbor pre rozvoj a kooperáciu

Člen 

  • 15-09-1989 / 12-09-1990 : Clenovia z Európskeho parlamentu do spolocného zhromaždenia Dohody medzi Africkými, Karibskými a Tichomorskými štátmi a EHS (ACP-EEC)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Dohoda medzi Africkými, Karibskými a Tichomorskými štátmi a Európskym hospodárskym spolocenstvom (ACP-EEC)
  • 13-09-1991 / 10-12-1991 : Clenovia z Európskeho parlamentu do spolocného zhromaždenia Dohody medzi ACP a EHS (ACP-EEC)

Náhradníčka 

  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Výbor pre politické záležitosti