Andrea BONETTI : 3. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 06-10-1992 : Skupina Európskej ludovej strany (Krestansko-demokratická skupina) - Člen predsedníctva
  • 07-10-1992 / 18-07-1994 : Skupina Európskej ludovej strany (Krestansko-demokratická skupina) - Člen

Národné strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Taliansko)

Predseda 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegácia pre vztahy so štátmi Perzského zálivu a Radou Perzského zálivu pre spoluprácu

Člen 

  • 26-07-1989 / 14-06-1991 : Výbor pre dopravu a turistiku
  • 15-06-1991 / 14-01-1992 : Výbor pre politické záležitosti
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pre zahranicné záležitosti a bezpecnost
  • 17-01-1992 / 10-02-1993 : Delegácia pre vztahy s Ceskoslovenskom
  • 11-02-1992 / 10-02-1993 : Delegácia pre vztahy so štátmi Perzského zálivu
  • 18-12-1992 / 18-07-1994 : Výbor pre dopravu a turistiku
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegácia pre vztahy so štátmi Perzského zálivu
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegácia pre vztahy s Ceskou republikou a Slovenskou republikou
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegácia pre vztahy s Ceskou republikou a Slovenskou republikou
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegácia pre vztahy so štátmi Perzského zálivu

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti a priemyselnú politiku