Luis Filipe Pais BEIRÔCO : 3. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Skupina Európskej ludovej strany (Krestansko-demokratická skupina) - Člen

Národné strany 

  • 25-07-1989 / 30-09-1993 : Partido do Centro Democrático Social (Portugalsko)
  • 01-10-1993 / 18-07-1994 : sem partido (Portugalsko)

Podpredseda 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pre obcianske slobody a vnútorné záležitosti

Člen 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pre inštitucionálne záležitosti
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pre inštitucionálne záležitosti
  • 16-01-1992 / 10-02-1993 : Delegácia pre vztahy so štátmi Perzského zálivu
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegácia pre vztahy so štátmi Perzského zálivu
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegácia pre vztahy so štátmi Perzského zálivu

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti a priemyselnú politiku
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Podvýbor pre bezpecnost a odzbrojenie
  • 11-03-1992 / 10-02-1993 : Delegácia pre vztahy s Nórskom
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor ES-Nórsko
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Nórsko