Jean-Marie ALEXANDRE : 3. volebné obdobie 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Skupina socialistov - Člen
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Skupina Strany európskych socialistov - Člen

Národné strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti socialiste (Francúzsko)

Podpredseda 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pre regionálnu politiku a regionálne plánovanie
  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Delegácia pre vztahy so štátmi Perzského zálivu
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegácia pre vztahy so štátmi Perzského zálivu
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegácia pre vztahy so štátmi Perzského zálivu

Člen 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegácia pre vztahy so štátmi Perzského zálivu a Radou Perzského zálivu pre spoluprácu
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Delegácia pre vztahy so štátmi Perzského zálivu
  • 15-01-1992 / 14-09-1992 : Výbor pre rozpocty
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pre regionálnu politiku, Regionálne plánovanie a vztahy s regioinálnymi a miestnymi úradmi

Náhradník 

  • 16-09-1992 / 18-07-1994 : Výbor pre rozpocty